Урядова програма підтримки компенсації відсотків за банківськими кредитами (у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура)

Урядова програма підтримки компенсації відсотків за банківськими кредитами (залученими для покриття витрат, пов’язаних із провадження діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура) 
Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджету для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (зі змінами).

Надаватиметься юридичним особам та фізичним особам-підприємцям

У розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором зменшеним на 3 відсоткових пункти.

Крок 1. Залучити в банку кредит не більше 100 млн. гривень.
Крок 2. Підготувати для подання оригінали та копії документів: 
•     про оплату товарiв, робiт, послуг для пiдтвердження використання кредитних коштів;
•     витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
•     довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів;
•     згоду щодо надання Мінагрополітики інформації про позичальника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.
Крок 3. Подати до банку, з яким укладено кредитний договір, заявку з документами.
Крок 4. Отримати кошти на поточний рахунок.
* Компенсація відсотків здійснюється щомісячно виходячи з суми фактично сплачених позичальником банку відсотків за відповідний період.

Тел. Для довідок: (03122), 63-04-46, 3-70-69, 3-41-19
 

Додаткова інформація

Остання зміна сторінки: 18-09-2018 14:34