Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Мукачівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Мукачівській районній державній адміністрації відбудуться 18 березня 2021 року в приміщенні малого залу Мукачівської районної ради. Початок зборів об 14.00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови Мукачівської районної державної адміністрації від 18.01.2019 р. № 12 „Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Мукачівській районній державній адміністрації”.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий, колегіальний, виборний, консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 строком на два роки, з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були делеговані інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських організацій, професійних спілок та інших об’єднань громадян, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації (далі інститути громадянського суспільства).

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- виписка з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) ІГС про делегування представника організації для участі в установчих зборах, посвідчена печаткою (у разі наявності) або відповідне рішення керівника ІГС, завірене печаткою;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- згоду на використання персональних даних;

- електронну версію документів.

Зразки документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Мукачівської районної державної адміністрації в рубриці „Громадське суспільство і влада”, підрубриці „Форма заявок”. Документи приймаються ініціативною групою до 20 лютого 2021 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 17 год. за адресою: м.Мукачево, вул. Штефана Августина, 21 (Мукачівська РДА), каб. 313, відділ організаційної та інформаційної роботи райдержадміністрації.

Телефон для довідок: 2-24-09.

Остання зміна сторінки: 03-02-2021 09:57