Повідомлення про корупцію

Повідомлення про корупцію

Мукачівська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація засуджує будь-які прояви корупції і декларує «нульову толерантність» до будь-яких проявів цього явища серед працівників, посадовців, державних службовців та керівництва адміністрації у своїй діяльності, а також у взаєминах з іншими органами державної вади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності.

Якщо Вам стали відомі фактичні і достовірні дані про порушення антикорупційного законодавства, скоєння корупційного, або пов’язаного із корупцією правопорушення у діяльності Мукачівської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації, Ви можете надіслати Ваше повідомлення на захищену електронну скриньку: korupciya_mrda@carpathia.gov.ua .

Інформуємо, що в Україні очікується повний запуск Національним агентством з питань запобігання корупції Єдиного порталу повідомлень викривачів, де також викривачі корупції зможуть здійснювати повідомлення. 

Також Ви можете звернутися із повідомленням до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції. Згідно закону такими суб’єктами є: 

  • органи прокуратури;
  • органи Національної поліції;
  • Національне антикорупційне бюро України;
  • Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

Відповідно до ч. 1 ст. 53 Закону особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. 

Остання зміна сторінки: 04-10-2023 14:30