Новини

Будуйте країну інновацій разом із нами!

Не пропустіть нові можливості від Українського фонду стартапів

Створюємо спільноту інноваторів, щоб кожен міг втілювати сміливі ідеї та впроваджувати нестандартні рішення. Приєднуйтеся та розвивайте свій продукт разом з Українським фондом стартапів. Зібрали нові можливості. 

Реєструйтеся (https://t.me/usfofficial/1424) на Youth Entrepreneurship Program, якщо ви студент і мрієте впроваджувати інновації у сферах харчової промисловості та охорони здоров’я. Навчайтеся управляти проєктами та дізнавайтеся, як запустити успішний бізнес.

ЛІКИ ЛИШЕ ЗА РЕЦЕПТОМ

Вже від завтра в Україні близько 60% зареєстрованих ліків можна буде купити лише за рецептом — паперовим чи електронним. 

Так, знаємо, що у вас виникло багато питань з приводу придбання рецептурних препаратів саме за допомогою цифрового інструменту – «е-рецепт», тому відповідаємо на головні з них:

Алгоритм пошуку зниклих за особливих обставин

Доволі часто сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців намагаються самостійно шукати рідних через соцмережі. Однак таким чином вони оприлюднюють конфіденційну інформацію, котра, потрапляючи до рук ворога чи шахраїв, може лише нашкодити.

Цей спосіб не сприяє пошуку зниклих, тому держава вдосконалює механізми правової підтримки, яку можуть безоплатно отримати їхні близькі. Важливою складовою тут є інформування людей щодо того, як і де їм нададуть фахову допомогу.

Рідні зниклих безвісти повинні знати, куди їм слід звертатися та за яким алгоритмом діяти.

Поговоримо про безпеку праці при проведенні весняно - польових робіт

З огляду на проведення на Закарпатті посівної кампанії Західне міжрегіональне управління Держпраці нагадує про безпеку праці при проведенні весняно — польових робіт.

В Україні набирають оберти весняно-польові роботи. Це дуже складний і насичений процес, який до того ж потребує посиленої уваги до безпеки праці.

Сьогодні — річниця заснування театру «Березіль»

Сьогодні — річниця заснування театру «Березіль». Це — один з перших професійних театрів України, він руйнував радянські штампи та став феноменом українського культурно-мистецького життя того часу.

З чого все починалося

31 березня 1922 рік. Видатний український режисер Лесь Курбас створює мистецьке об’єднання «Березіль» у Києві. Щодо назви існує кілька версій, основна — слово походить від назви першого місяця весни. Об’єднання переростає у театр, а через чотири роки «Березіль» переїздить до Харкова, де буде діяти до 1933 року.

Новаторство

Узгодили Перспективний план формування спроможної мережі закладів охорони здоров'я госпітального кластера Мукачівського району

Україна відмовляється від радянської системи поділу на обласні, районні, міські заклади та переходить до більш сучасного поділу на надкластерні, кластерні та загальні медичні заклади.

Тож сьогодні на засіданні робочої групи очільник Мукачівської РВА Едгар Токар разом з директором департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОВА Анатолієм Пшеничним, головами місцевих рад та керівниками медичних закладів узгодили Перспективний план формування спроможної мережі закладів охорони здоров'я госпітального кластера Мукачівського району.

Медичну сестру Світлану Акопян нагородили медаллю а вагомий особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України

Сьогодні перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький вручив «Відзнаку Ради національної безпеки і оборони України» ІІ ступеня бойовій медикині, котра нещодавно повернулася із передової.

Медичну сестру загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева Світлану Акопян нагородили медаллю за вагомий особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану та високий професіоналізм.

До уваги представників бізнесу Мукачівського району

Запрошуємо суб’єктів господарювання усіх форм власності на зустріч із представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, яка відбудеться 4 квітня 2023 року о 10.00 в малому залі Мукачівська районна військова адміністрація.

Говоримо про доброчесність на державній службі

Доброчесність — наскрізна ідея, базове правило й надійна основа для розвитку в різних сферах життя!

Сьогодні поговоримо про доброчесність на державній службі.

Що вона передбачає, як досягається й чому взагалі така важлива — гортайте карусель, аби дізнатися 

Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових та вручив державні нагороди

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових та вручив державні нагороди.  

Орденом за мужність ІІІ ступеню» Верховний Головнокомандувач відзначив військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади солдата Романа Брану та Романа Володимира.  

Пишаємося нашими бійцями! Слава Україні!