Новини

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту.
Освітян, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюють вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech з 14 квітня.

Президент України вшанував пам’ять жертв політичних репресій

У День пам’яті жертв політичних репресій було встановлено кошик квітів від Президента України Володимира Зеленського до меморіального знака на в’їзді до Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

Також було покладено квіти до братської могили та пам’ятного знака польських поховань на території заповідника.

Cитуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 16 травня

➡ за минулу добу у 22 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

✔ 57351 закарпатець, у якого було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужав

➡ загалом з початку пандемії у 60949 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 3547 медики та 3020 діти

➡ 1560 людей померло, за минулу добу 2, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

➡ Станом на ранок 16 травня в області проведено 296613 досліджень COVID-19 методом ПЛР, 277 за добу

➡ у 17 закладах охорони здоров'я Закарпатської області госпіталізують хворих на COVID-19

Звернення голови Мукачівської РДА Едгара Токара до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.
Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

Нагородження переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» та учасників експозиції до Великодніх свят

Сьогодні в ПАДІЮНі відзначили учасників та переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Конкурс на найкращий подарунок для мами тривав майже три місяці. Його учасниками стали учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а також учні І курсу закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття.

Діти віком від 11 до 16 років змагалися у трьох номінаціях. На третьому (обласному) етапі журі обирало найкращих серед 160 креативних учасників.

Переможцями обласного конкурсу у номінації «Лист мамі» стали:

Привітання голови Мукачівської РДА Едгара Токара із Днем Європи в Україні

Вітаю всіх з Днем Європи!

Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Звернення Президента України за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони 14 травня

Дорогі громадяни України!

Щойно завершилося засідання Ради національної безпеки і оборони України. Традиційно його результатами стали важливі рішення для країни й серцеві напади для осіб, які роками діяли проти неї та народу.

Напередодні Дня науки в Україні були відзначені не тільки наші провідні вчені, а й представники так званих некласичних наук. Передусім це особи, які є професорами з порушення Кримінального кодексу – так звані злодії в законі та кримінальні авторитети.

Вітання Голови Мукачівської РДА з Міжнародним Днем сім"ї

Сьогодні, в Міжнародний День сім’ї, бажаю всім бути завжди здоровими й щасливими.

Любіть і підтримуйте одне одного — цим ви обов’язково зробите світ трішечки кращим!

Нехай Ваші сім’ї завжди будуть для вас міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай ваше сімейне вогнище завжди горить і дарує тепло. Взаєморозуміння і підтримки, терпіння, сили, любові і благополучних днів.