Новини

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на маршруті Хуст – Шаян – Буштино тривають ремонтні роботи

Якісна дорога до населеного пункту Шаян і безпосередньо у селі є вкрай важливою, оскільки тут розташований однойменний санаторний комплекс та туристичні родзинки краю. Зараз у Шаяні, як зазначає підрядна організація, перекладають кам’яну бруківку. Дорожники влаштовують 12 см щебеневої основи та 10 см бетонної подушки. Бруківку викладають на п’ятисантиметровий шар цементно-піщаної суміші.

Довжина маршруту, на якому виконують роботи, – 600 м, а ширина – майже 8 м. Перевлаштувати бруківку планують також на інших ділянках.

Які вакцини від COVID-19 можна комбінувати?

Закарпатці часто цікавляться, чи можна комбінувати вакцини від COVID-19. 

Відповідаємо: можна, але не всі.

Згідно з останніми рекомендаціями Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики у випадку, якщо першу дозу щеплення ви отримали вакциною Moderna, то другу можна зробити Comirnaty/Pfizer-BioNTech та навпаки. Препарати можуть стати взаємозамінними оскільки діють за схожим принципом. 

Ремонт дороги у Плоскому на завершальному етапі

Автошлях Т-07-12 Перечин – Свалява на ділянці км 30+580 - км 39 +927 у с. Плоске не ремонтували багато років. Сьогодні маршрут якісно відновлюють завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як наголошують у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, зараз тут тривають активні роботи з влаштування фінішного верхнього шару покриття з дрібнозернистого асфальтобетону. 

Ремонт у Плоскому, що на Свалявщині, стартував три місяці тому і вже на завершальному етапі.

На Закарпатті відновлюють дорогу, що є частиною «Малого карпатського кола»

Туристичні родзинки Закарпаття стають доступнішими, коли до них веде хороша дорога. Так, на автошляху загального користування місцевого значення С 070603 Синевир – Колочава – Буштино продовжується капітальний ремонт.

Відрізок між селами Колочава та Мерешор, де зараз тривають роботи, є частиною інфраструктурного проєкту «Мале карпатське коло», що реалізується завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Хід осіннього призову обговорили сьогодні в Мукачівській РДА

"Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення ООС не будуть. Призовник має право брати участь в Операції Об’єднаних Сил лише у тому випадку, якщо він із призовника строкової військової служби перейде в розряд призовників військової служби за контрактом" – наголосив сьогодні Едгар Токар на плановій нараді з представниками Мукачівського РТЦК та СП, посадовими особами райдержадміністрації щодо питань осіннього призову 2020/2021 року громадян України на строкову військову службу.

Покриття, шляхопровід і мости ремонтують у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

На Закарпатті продовжується ремонт дорожнього полотна та інженерних споруд автомобільного шляху міжнародного значення М-25 Соломоново — Чоп — Велика Добронь — Косино (пункт контролю) — Яноші між селами Велика Добронь та Батьово Ужгородського району. 

У межах ремонту дороги на Оленівському перевалі влаштовують систему водовідведення

В області продовжують відновлювати маршрут територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява. За президентською програмою Володимира Зеленського «Велике будівництво» у межах ремонту дороги роботи тривають і на Оленівському перевалі.

Як зауважують у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, зараз на цій ділянці встановлюють прикормові водовідвідні лотки. Якісно влаштована система водовідведення захищатиме оновлене дорожнє покриття від поверхневих та ґрунтових вод.

Підробка документів про вакцинацію є злочином та карається законом

Паралельно зі зростанням захворюваності на COVID-19 з’явилася ще одна серйозна проблема – продаж\купівля підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію. 

Міністерство охорони здоров’я та правоохоронні органи б’ють на сполох. З одного боку, наявність людей із фальшивими документами становить загрозу для здоров’я та життя оточення. З іншого – підробка документів є злочином та карається законом.  Аби посилити відповідальність за підробку медичних документів, експерти розробляють відповідний законодавчий акт.

Два села із давньою історією з’єднають новенькою дорогою

Між селами Мужієво і Бене Берегівського району на маршруті міжнародного значення М-23 Берегове – Виноградів – Велика Копаня вже зовсім скоро з’явиться нове якісне покриття. Ремонт дорожнього полотна здійснюють завдяки масштабному проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У ці дні підрядник працює над влаштуванням основи дорожнього одягу з органо-мінеральної суміші, вирівнювального шару із гарячої щільної дрібчастої асфальтобетонної суміші. Наступний етап – фінішний шар покриття. На цьому відрізку ремонтують також міст довжиною 74 м.

В Ужгороді відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков разом із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США, керівником із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстиславом Баніком та головою Закарпатської обласної ради Олексієм Петровим відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

У межах реалізації національного проєкту з розвитку підприємництва такий державний сервіс перший не тільки в нашій області, а й у всій Західній Україні.