Новини

Відзначаємо День Соборності нашої країни разом (ВІДЕО)

Відзначаємо День Соборності нашої країни разом!

Голоси артистів із Закарпаття і Донеччини злилися у молитві за Україну, нашу єдність та свободу.

ВІДЕО

Понад 90% пацієнтів з COVID-19 – невакциновані (ВІДЕО)

Директор Іршавської міської лікарні Сергій Караслай закликав краян зробити щеплення і захиститися від хвороби.

ВІДЕО

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита доручив невідкладно провести розслідування випадку, що трапився в одній зі шкіл Рахівщини

Стосовно інциденту, який трапився у школі в селі Верхнє Водяне Великобичківської громади на Рахівщині, де вчитель застосував до дитини фізичну силу та морально-психологічний тиск.

Закарпатські медики вакцинуються бустерною дозою

Для того, аби посилити захист від коронавірусної хвороби, краяни роблять щеплення бустерною дозою вакцини.

Уже 2 114 закарпатців імунізувалися втретє, із них 433 особи, або 20,5%, – медичні працівники.

Для людей цієї цільової групи вакцинація особливо важлива, адже вони постійно контактують з великою кількістю хворих і перебувають у зоні ризику зараження COVID-19.

У Закарпатті стартували проєктні роботи з реконструкції СК «Юність»

В області розпочинаються проєктні роботи з довгоочікуваної реконструкції СК «Юність» в Ужгороді. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
За його словами, проєкт передбачає одночасну реконструкцію трьох спортивних залів, центрального холу, усіх допоміжних приміщень, а також будівництво двох критих ігрових спортивних майданчиків на зовнішній території комплексу.

«Зараз майже 18% хворих на COVID-19 – це неповнолітні», — Анатолій Пшеничний

Директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний повідомив, що з початку тижня в регіоні спостерігають зростання кількості хворих і завантаженості «ковідних» ліжок.
«Зараз майже 18% хворих на COVID-19 – це діти. Аби запобігти погіршенню ситуації, необхідно обірвати ланцюг передачі хвороби, відправивши учнів на дистанційне навчання», — зазначив Анатолій Пшеничний.
Спікер також нагадав, що термін дії «зелених» COVID-сертифікатів в Україні скоротили з 365 до 270 днів.

У Мукачівському районі продовжують проводити перевірки на дотримання карантинних вимог

Мобільні групи з контролю за дотриманням карантинних обмежень на території Мукачівського району продовжують проводити перевірку магазинів, закладів харчування та інших суб’єктів господарювання щодо дотримання норм карантину. 

За п'ятницю - суботу, 21-22 січня, робочі групи з-поміж представників поліції, Держпродспоживслужби та райдержадміністрації провели перевірку понад 68 суб’єктів господарювання району. Зафіксовано 10 порушень карантинних норм, про що були складені протоколи. 

В обласному центрі Закарпаття відзначили День Соборності України

Сьогодні в Ужгороді відзначили День Соборності України та 76-у річницю утворення Закарпатської області у складі України. В заході взяв участь і голова Мукачівської РДА Едгар Токар.
 

Привітання Едгара Токара - голови Мукачівської районної державної адміністрації з Днем Соборності України

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутньому.

«Тільки імунізація допоможе нам побороти інфекцію та повернутися до звичайного ритму життя», — Віктор Микита

Сьогодні в облдержадміністрації провели брифінг щодо поточної ситуації з COVID-19 та перебігу вакцинальної кампанії у Закарпатській області.

«Зараз ми бачимо, що поширення коронавірусної інфекції є доволі швидким, уже помітна негативна динаміка. За прогнозами наша область стоїть на порозі нової хвилі, що призведе до збільшення кількості інфікованих», — наголосив голова облдержадміністрації Віктор Микита.