Новини

Сергій Гайдай разом з керівниками структурних підрозділів РВА провів виїзну зустріч з головою Воловецької селищної ради Михайлом Попеличем.

Начальник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай разом з керівниками структурних підрозділів РВА провів виїзну зустріч з головою Воловецької селищної ради Михайлом Попеличем.

На зустрічі обговорили проблемні питання, які стосуються роботи відділів культури, молоді та спорту, освіти й архіву районної адміністрації. Було напрацьовано алгоритм дій щодо усунення недоліків отримання архівних документів мешканцями району, які раніше працювали у вищезгаданих галузях.

Окремо піднімали питання функціонування трудового архіву.

Онлайн-зустріч «Діалог влади і бізнесу»

Шляхи розв'язання питань щодо забезпечення електроенергією в умовах енергетичної кризи розглянуть на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади й бізнесу».

Запрошуємо підприємців краю долучитися до заходу, який відбудеться завтра, 13 червня, на платформі Zoom. (https://zoom.us/j/98154673628?pwd=MEc2OGFVanNLaWJZL3lSK3lPNzk1Zz09)

 Ідентифікатор: 981 5467 3628
 Пароль: 306428

Дрони для Королівської бригади

Начальник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай передав 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

"Захисники «працюють» на Донеччині, роблять все можливе, щоб повернути дім під українським прапором мешканцям сходу.

На кожен пуск російської ракети ми зобовʼязані щоразу реагувати ще більшою підтримкою наших захисників! Бо мета у всіх одна — Перемога!"-зазначив Сергій Гайдай. 

Готуємося до можливого прийому переселенців з інших районів країни, де важка безпекова ситуація

Очільник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай оглянув приміщення дитячого садочка в селі Чопівці Великолучківської громади. Заклад закрили у травні минулого року. 

Будівля має всі комунікації: світло, вода, газ. Потрібен косметичний ремонт з переобладнанням кімнат під житлові, а також додати душові. Окрім того, варто замінити покрівлю та встановити твердопаливний котел, облаштувати кухню. 

"Разом з головою громади починаємо працювати над реалізацією цього проєкту. 

Як реагувати на онлайн-гейт

Гейт можна багато і довго обговорювати, але ми не будемо .
Просто нагадаємо:
 часто негативні коментарі та відгуки — від банального незнання. Інші люди можуть неправильно трактувати твої дії чи припускати неправдиві судження про тебе;
гейтери не намагаються справедливо оцінити твої дії. А їхні негативні судження нічого не говорять про тебе. Навіть найкращі експерти отримують негативні коментарі;

Координаційний штаб надсилатиме сповіщення через Дію родинам полонених та зниклих безвісти

Запускаємо push-сповіщення в Дії для сімей зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених. Раніше інформування відбувалося через смс. Вразливістю рідних полонених та зниклих безвісти користувалися шахраї — пропонували за гроші «пришвидшити» обмін або надсилали фейкову інформацію, імітуючи дані від Координаційного штабу. 

Щоб захистити сімʼї полонених від дезінформації, відтепер сповіщення з кабінету Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими надходитимуть у Дію.

Інформаційний довідник місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області

З метою захисту прав внутрішньо переміщених осіб на забезпечення житлом Закарпатським обласним центром соціальних служб було розроблено та виготовлено Інформаційний довідник місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області. 

Створіть інноваційне рішення для вивчення англійської мови. Мінцифра запускає другий хакатон Future Simple Hack

Це вже другий хакатон від найбільшого чемпіонату для ІТ-фахівців у Європі DEV Challenge у межах національної мовної програми Future Perfect. У фокусі — технологічні  рішення, які допоможуть вивчати англійську дітям віком від 3 років.

Стартував прийом журналістських матеріалів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»

На базі ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ САНАТОРНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ I-III СТУПЕНІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).