Новини

Другий етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги " стартував у Великолучківській громаді

Зі справжнім спортивним азартом громади Мукачівського району долучаються до змагань, які ініціював Президент України Володимир Зеленський, Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Другий етап змагань Пліч-о-пліч шкільні ліги Закарпаття , який стартував сьогодні у Великолучківській громаді, відвідали очільник Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар та перший заступник РВА Святослав Туз

"Учнівські команди рішуче налаштовані виборювати для себе право змагатися на рівні району, області та держави.

Open Data та виклики війни. Україна приєднається до Міжнародного дня відкритих даних

Open Data Day проводять щорічно, він присвячений ролі, цінності та впливу відкритих даних у розвитку демократії та цифрового суспільства. Цьогоріч у фокусі для України – подолання викликів війни та відбудова країни. Долучайтеся до онлайн-події, щоб дізнатися більше.

Ключові теми заходу

Повернення з фронту: як прийняти рідну людину "іншою"...

Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя. 

Війна змінює всіх, тож після повернення військових додому налагодження стосунків у родині стає випробуванням — у колі близьких ветерани отримують необхідну для відновлення підтримку або ж опиняються в ситуації нерозуміння та взаємних звинувачень. 

"Підтримка родин загиблих воїнів — це свідчення поваги кожного до здійсненого ними подвигу."-Едгар Токар

Сьогодні керманич Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар разом з першим заступником РВА Святославом Тузом зустрілися із родинами наших загиблих героїв, які приїхали на відпочинок до Благодійного центру "Віфанія".

Завдяки волонтерам гості Закарпаття мали змогу відвідати термальні води, прокататися на лижах, ознайомитися з історією Бункера лінії Арпада.

"Велика подяка нашим благодійникам, які все це організовують.

Керівництво Мукачівської РВА провідало наших захисників, які проходять лікування в одному з медичних закладів Мукачівського району

"Це мужні і незламні воїни, які боронили Україну від здичавілого ворога.

Щира подяка нашим Героям за сумлінну службу, жертовність, героїзм і відвагу. "- зазначив очільник адміністрації Едгар Токар.

Також в даному закладі оглянули сучасний спортивний зал для реабілітації після травм, певних видів хвороб та операцій. Тут встановлена шведська стінка, велосипедний та силові тренажери, гантелі, а також бруси з стельовими підтягачами для пацієнтів, які фактично вчитимуться заново ходити або ж відновлювати координацію рухів.

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги в Неліпинській громаді

Мукачівський район доєднався до масштабного руху Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги 

На засіданні штабу територіальної оборони обговорили основні питання, пов'язані з мобілізацією та оповіщенням

На засіданні штабу територіальної оборони Мукачівського району очільник Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар разом із представником територіального центру комплектування та соціальної підтримки, головами місцевих рад та представниками правоохоронних органів обговорив стан проведення заходів мобілізації та оповіщення в районі.

Керманич району визначив конкретні завдання щодо удосконалення взаємодії територіального центру комплектування, органів державної влади та органів місцевого самоврядування району.

"Пріоритетне завдання представників влади всіх рівнів - зміцнення обороноздатності, всебічна підтримка захисників і захисниць та оперативне реагування на виклики сьогодення." - Святослав Туз

Перший заступник начальника Мукачівської РВА Святослав Туз взяв участь  у засіданні Закарпатського Регіонального відділення Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад, на якому очільники місцевих рад підсумували роботу за 2023 та озвучили плани на 2024 роки.

Також на зборах учасники обговорили низку актуальних питань, які хвилюють представників органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану. 

Закарпаття продовжує приймати людей, чиє звичне життя нанівець зруйнували російські окупанти

Очільник Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар ️разом з Петром Добромільським - заступником голови Закарпатської ОВА , фахівцями соціальних служб та представниками Червоного Хреста Закарпаття  зустріли 10 родин з Покровського району Донецької області.

"35 осіб, з них 19 діток різного віку, знайдуть свій прихисток від війни у шелтерах Хустського району.

Дбаємо про своїх, віримо у ЗСУ  та кожен на своєму фронті наближаємо Перемогу!"- зазначив керманич району.

Громади Закарпаття можуть узяти участь у конкурсі «Кращі туристичні села»

Громади Закарпаття можуть узяти участь у конкурсі «Кращі туристичні села», який проводить Всесвітня туристична організація ООН.

Кандидатів від України відбиратиме спеціально створена при Державне агентство розвитку туризму України комісія з незалежних експертів. Ознайомитися з положенням, критеріями та інструкцією до заповнення заявки можна тут. (https://www.unwto.org/tourism-villages/en