Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу

 ЗАТРИМКА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НЕПРИПУСТИМА

Саме тому під час засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу при заступнику начальника Мукачівської РВА Андрія Данканича було обговорено дані проблемні питання.

Станом на 15.11.2022 року заборгованість з виплати заробітної плати по Мукачівському району скоротилася на 207,7 тис. грн. Та разом з тим, на даний час боргують ще 3 підприємства.

 Андрій Данканич наголосив на важливості вчасності у погашенні боргів із виплати заробітної плати та необхідності в наповненні державного бюджету країни у воєнний час.

За результатами засідання комісії прийнято рішення розробити спільно з керівниками підприємств-боржників конкретні заходи спрямовані на погашення заборгованості. Питання щодо погашення заборгованості цими підприємствами перебуває на постійному щотижневому контролі.

Остання зміна сторінки: 16-11-2022 13:49