Засідання міжвідомчої районної Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми

 Говоримо про важливе

Сьогодні, 24 листопада 2022 року, під головуванням заступника начальника Мукачівської РВА Андрія Данканича, було проведено засідання міжвідомчої районної Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

Працівники територіальних громад, що відповідальні за вищевказаний напрям роботи, обговорили питання щодо важливості привернення уваги до Всесвітньої акції "16 днів проти насильства". Адже питання подолання насильства у сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, а захист прав жінок є важливою проблемою сучасного суспільства.

Звичайно, всі ми мріємо про світ, де розуміння, співпереживання і любов беруть гору над нетолерантністю, несправедливістю і нерівністю. Отож, аби поширювати наративи добра, у територіальних громадах вже заплановані відповідні інформаційно-просвітницькі заходи з даної тематики.

Виховуймо доброчесність у собі!
 

Остання зміна сторінки: 24-11-2022 13:56