Засідання координаційної ради

Про дотримання правил проїзду через залізничні переїзди та виникнення дорожньо-транспортних пригод при порушенні  їх проїзду, доповідав начальник Мукачівської дистанції колії Осташ Любомир Степанович. На запитання щодо унеможливлення виникнення аварійних ситуацій на нерегульованих переїздах керівник повідомив, що по даному питанню ведуться роботи щодо модернізації залізничних переїздів як з шлагбаумами, так і без них.

Заступник начальника територіального управління Головавтотранс інспекції в Закарпатській області Фейцарук Я.С. проінформував присутніх про дотримання вимог щодо пасажирських перевезень на приміських маршрутах, а також надав роз’яснення по питанням які задали перевізники.

 В питаннях, різне, директор Диспетчерської служби пасажирських перевезень в Мукачівському районі Горват Г.А. розповів про порядок проведення тендерних процедур на визначення виконавця по наданню послуг з перевезення, підготовка паспорта маршруту, дотримання вимог проходження технічних оглядів, отримання дозволів та ліцензій.

Підсумовуючироботу,  голова координаційної ради в рішенні виніс перечень завдань поставлених керівникам відповідних служб та наголосив у подальшій співпраці по питаннях безпеки дорожнього руху на території Мукачівського району.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19