Закарпаття передало Херсонщині 55 генераторів

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із командою прибули до звільненого Херсона.

«Отримали від Президента України Володимира Зеленського завдання забезпечити якнайшвидшу допомогу українцям, котрі зараз перебувають у надзвичайно скрутних обставинах на лінії зіткнення з ворогом. Це десятки тисяч людей», – наголосив Віктор Микита.

За його словами, в Херсоні через пошкоджену енергосистему немає світла, води й тепла, тож передали громаді засоби генерації електроенергії, яка зараз фактично відсутня.

55 сучасних генераторів різної потужності передали керівництву Херсонської ОВА, їх одразу направили до медичних закладів, станцій переливання крові, екстрених служб, соціальних установ тощо.

«Зараз для фронтового міста – це врятовані життя. Нічого важливішого бути не може», – зазначив Закарпатської обласної військової адміністрації.

Оперативно отримати техніку вдалося завдяки співпраці краю із закордонними партнерами – представниками литовської благодійної організації «Меліна ір Гельона».

«Попри відстань у тисячу кілометрів Закарпаття стоїть разом із Херсоном і не залишає наодинці з бідою нікого», – підкреслив Віктор Микита.

Остання зміна сторінки: 21-11-2022 08:40