Виконання заходів ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних обговорили в Мукачівській РВА

На нараді з представниками органів місцевого самоврядування Мукачівського району за дорученням начальника Мукачівської РВА Едгара Токара Святослав Туз та Олександр Крук обговорили таке важливе питання, як виконання заходів ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних. 

Участь у нараді також взяв начальник Мукачівського РТЦК СП Євген Пільгуй, який, зокрема, надав вичерпну інформацію щодо порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних. 

Представники територіальних громад району мали можливість обговорити проблемні питання, з якими стикнулись в процесі ведення військового обліку призовників й військовозобов’язаних.

Важливим питанням, яке обговорили на нараді, був стан виконання завдань поставки мобілізаційних ресурсів та поставки транспортних засобів до РТЦК СП. 

Як наголосив Святослав Туз, для виконання бойових завдань нашій армії потрібна не тільки зброя, а і транспорт. 

"Транспортні засоби забезпечують мобільність та швидкість на війні, це конвертується у врятовані життя. Автівки на фронті – розхідний матеріал, тому армія й надалі буде потребувати транспорт." - зазначив перший заступник голови РВА.

Євген Пільгуй додав, що попитом у військових користуються вантажні автомобілі, фури, фургони, тягачі, автомобілі високої прохідності. Найбільш затребувані – мікроавтобуси (причому як легкові, так і вантажні). 

Святослав Туз підкреслив, що і по першому і по другому питанню відповідальність за виконання лежить на головах громад. 

За підсумками наради всі присутні отримали конкретні завдання на найближчий час.

Остання зміна сторінки: 15-09-2023 16:14