Відкриття Центру надання адміністративних послуг в Івановецькій громаді

Від сьогодні розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг в Івановецькій територіальній громаді,головною метою якого є надання доступних та якісних адміністративних послуг.

Офіс відповідає всім сучасним вимогам та європейським стандартам та працюватиме для жителів громади, надаючи якісні адміністративні послуги у комфортних умовах.

Урочиста подія розпочалася із вітального слова очільника краю Едгара Токара, який привітав мешканців громади подякував усім, хто причетний до створення ЦНАПу.

"Бажаю працівникам центру подальшого розвитку та вдосконалення професійного рівня у наданні послуг населенню, натхненних справ на благо розвитку Івановецької громади" - зазначив голова Мукачівської райдержадміністрації. 

Основні завдання центру – поліпшення якості надання адмінпослуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування. Безсумнівно, це новий крок у розвитку громади. Це новий рівень, який наближує Івановецьку територіальну громаду до європейських стандартів.

Остання зміна сторінки: 28-09-2021 14:36