Відключення електроенергії та графіки відключень — основна тема, яку обговорили на засіданні штабу територіальної оборони Мукачівського району

Відключення електроенергії та графіки відключень  — основна тема, яку начальник Мукачівської РВА Едгар Токар обговорив на засіданні штабу територіальної оборони Мукачівського району.
   
Очільник району зазначив, що відключення електроенергії відбувається за рішенням НЕК «Укренерго». Надалі «Закарпаттяобленерго» дає вказівку Мукачівському РЕМу протягом 15 хвилин вжити необхідних заходів, аби зменшити навантаження на енергосистему.

Тож Едгар Токар наголосив представнику  «Закарпаттяобленерго» на важливості попередження відключень та оприлюднення графіків відключень на найближчі дні. Також звернув увагу на те, що тривалість відключень не повинна перевищувати 4 години. 

"Закликаю всіх мінімізувати користування електроенергією з 7:00 до 23:00. Особливу увагу слід звернути суб'єктам господарювання на вимкнення вуличного освітлення, освітлення вивісок та фасадів після завершення робочого часу.Якщо є така можливість, підприємствам слід частково перейти на роботу в нічний час."- підсумував Едгар Токар.

Остання зміна сторінки: 27-10-2022 08:31