В обласному центрі Закарпаття відзначили День Соборності України

Сьогодні в Ужгороді відзначили День Соборності України та 76-у річницю утворення Закарпатської області у складі України. В заході взяв участь і голова Мукачівської РДА Едгар Токар.
 
Очільник Мукачівського району разом з головою Закарпатської ОДА Віктором Микитою, представниками обласної ради, Ужгородської міської ради, центральних органів виконавчої влади, дипломатичних представництв, керівниками правоохоронних органів та іншими поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, Президенту Карпатської України Августину Волошину та зі стометровим прапором на пішохідному мості символічно з’єднали береги Ужа.
 
«Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутньому!» — наголосив Едгар Токар.
 
Довідково.
День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
 

Остання зміна сторінки: 22-01-2022 12:44