У Кольчині розпочали будівництво нової школи, на яку чекали тридцять років

Сьогодні, 11 листопада, голова Мукачівської райдержадміністрації Едгар Токар взяв участь у старті будівництва нового закладу  Кольчинської ЗЗСО І-III ступенів, який голова громади вирішив побудувати у зв'язку з критичною ситуацією надання освітніх послуг  даного закладу.

Як зазначив голова Кольчинської територіальної громади Микола Дуб, вже багато років спостерігається переповненість школи учнями, що призводить до вимушеного відтоку дітей у заклади інших громад. 

Очільник району привітав жителів громади з такою визначною подією.

"11 листопада – день змін в історії Кольчинської школи. Розпочато її довгоочікуване будівництво. Через переповнення закладу відсутні належні умови для навчання та розвитку дітей. Навчання учнів здійснюється у 2  зміни.Хоч це і дуже дорогий задум, на який потрібно  більш як 96 мільйонів гривень, та як тільки до мене з цього приводу звернувся Микола Васильович, я одразу його підтримав та зробив все, що від мене залежало, щоб будівництво школи було подано на відбір до ДФРР.  Також хочу зазначити, що 20% буде профінансовано з місцевого бюджету."- розповів Едгар Токар

Під час розмови керманич району відмітив, що Президент України Володимир Зеленський багато уваги приділяє освіті та дітям загалом. Нещодавно відкрили у Кольчині на стадіоні "Активний парк". Даний проєкт реалізується в межах загальнонаціональної президентської ініціативи Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України» у межах програми «Здорова Україна».

Згадав посадовець і про програму Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", завдяки якій з кінця жовтня 2019 року на Закарпатті реконструювали та побудували 46 лікувальних закладів, звели та відремонтували 13 шкіл та дитячих садочків.Щодо відновлення дорожньої інфраструктури - за два роки в області оновили 562 кілометри доріг.

"Тож сьогодні я радію разом з вами, що нарешті  стартувала ця визначна подія.  Учні зможуть вчитися в новій школі, де просторо, затишно та тепло. Я бажаю вчителям та школярам міцного здоров’я, легкого навчання. Нехай школа буде для вас другим домом, куди ви будете ходити з великим задоволення."-побажав всім голова Мукачівської РДА.

Зазначимо, що наразі у закладі навчається 428 дітей, хоча загальна кількість діток шкільного віку, які проживають на території селища Кольчино та села Кендерешів-656.

Остання зміна сторінки: 11-11-2021 13:40