![](https://www.mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-09-18_09-55-36.jpg?itok=YEIUmQKm)
Сьогодні очільник Мукачівської РВА Едгар Токар разом з першим заступником голови Закарпатської ОВА Мирославом Білецьким, Василем Іванчом — заступником голови Закарпатської ОВА та Святославом Тузом відвідав Великолучківську територіальну громаду, де з колегами — депутатами Закарпатської обласної ради та керівництвом громади ознайомився із ходом ремонтних робіт дороги Червеньово — Великі Лучки — Гать.
Раніше тут були ями, через які виникали аварійні ситуації, а автівки потребували ремонту. Та завдяки співфінансуванню з бюджетів громади й області вже незабаром автошлях стане зручним та безпечним.
"Взаємодія та системна співпраця дозволяє всім гілкам влади разом працювати над розвитком Закарпаття ще ефективніше."- наголосив керманич краю.
Остання зміна сторінки: 18-09-2023 10:39