Сторічний ювілей святкував художник з Мукачівщини Ілля Бровдій

Сьогодні, 13 вересня, відомому художнику, шановній людині, невтомному мандрівнику, батьку великої родини Іллі Бровдію виповнилося 100 років!

Привітав ювіляра і очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, який побажав іменнику міцного здоров’я у колі дружньої родини, радості від кожного дня:

«Я вже втретє маю нагоду вітати Вас, Ілля Іллічу, з днем народження, а сьогодні – з прекрасним ювілеєм! Поруч з Вами - найрідніші люди та справа всього життя – Ваша творчість, якою прославили Мукачівщину!»

Також привітав ювіляра заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів.

Ілля Ілліч зустрічав численних гостей в оточенні великої родини. Він батько двох доньок та двох синів, дідусь 6 внуків та прадідусь 12 правнуків. Вся родина творча, талановита, тому й подарунки дорогому ювіляру були особливі – пісенні композиції звучали від онуки та правнучки, а один зі святкових тортів відображав батьківську хату.

Іллі Ілліч побував у 20 країнах світу, але образ батьківської хати під солом’яною стріхою завжди був поруч серця. Художник передав його і дітям у властивій йому творчій манері – подарував синам та донькам власноруч написану картину із зображенням батьківської хати.

Творчістю ювіляра, його мистецьким стилем пронизана атмосфера навколо. Святкове застілля прикрашали картини, підібрані за тематикою країн, що їх відвідав митець. Жага пізнання різних культур, народів, традицій, кольорів, форм, - втілилися у своєрідній тематичній добірці художника.

Чотири континенти зустріли на моєму подвір’ї, – жартує ювіляр

Довгих літ Вам, дорогий ювіляре!

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:18