Рятувальники Мукачівського району відзначили професійне свято - День рятівника

День рятівника є професійним святом  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань. 

Також  його відзначають громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Представники ДСНС протистоять пожежам і повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам ґрунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аварія. Вони врятують потопельника, знешкодять небезпечний вибуховий пристрій, локалізують вогонь.

16 вересня, напередодні Дня рятівника, у Мукачеві відбулися урочистості у пожежній частині міста. На свято завітали представники міської та районної влади. З професійним святом рятувальників привітав і голова Мукачівської райдержадміністрації Едгар Токар.

"День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді. Дякую Вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага."- звернувся до присутніх очільник району.

За вагомий внесок у справу попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, сумлінне виконання службових обов’язків, рішучість, високий професіоналізм Едгар Токар нагородив грамотами та подяками кращих представників професії.

Остання зміна сторінки: 16-09-2021 15:46