ПРИЯЗНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Метою Конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду надання адміністративних послуг відповідно до функцій та завдань органів влади, заохочення і стимулювання органів виконавчої влади, які надають послуги на високому професійному рівні.

 

Завдання Конкурсу:

—        налагодження ефективних взаємовідносин органів влади усіх рівнів з громадянами, сприяння реалізації конституційних прав і свобод громадян в отриманні якісних та своєчасних адміністративних послуг.

 —       спрямування органів виконавчої влади на створення єдиного „електронного вікна” надання адміністративних послуг та використання Реєстру державних та адміністративних послуг.

У 2010 році участь у Конкурсі можуть брати урядові органи центральних органів виконавчої влади та такі, що фінансуються з фондів, утворених за рахунок відрахувань із заробітної плати (Центр зайнятості, Пенсійний фонд тощо).

Інформація про Конкурс  розміщена на веб-сайті Головдержслужби            (www.guds.gov.ua), веб-сайті Управління державної служби Головного управління державної служби України в Закарпатській області  (http://guds.gov.ua/sub/zakarpatska/) Всеукраїнський конкурс "Приязна адміністрація"/

Довідки з питань організаційно-методичного забезпечення проведення Конкурсу також можна отримати  у  відділі організаційної і кадрової роботи апарату Мукачівської районної державної адміністрації (м.Мукачево, вул.Горького,21, каб.313) та за тел.: 2-24-09.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19