Продовжуємо працювати над створенням безбар'єрного простору."- Едгар Токар

Не робіть без нас для нас!

На цьому наголосив мукачівець Олександр Сухан очільнику Мукачівської РВА Едгару Токару під час спільної перевірки на доступність Інтеграційного хабу, що в Мукачеві. 

Авторська ідея зі створення хабу належить ГО «Маріупольська спілка молоді», що стало можливим завдяки підтримці Європейського Союзу, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та УВКБ ООН, Агентства ООН у справах біженців. 

Едгар Токар зазначив, що у хабі облаштували безбар'єрну систему доступу, тобто є і кнопки виклику персоналу, тактильні плитки, вказівники, підйомник. І це дуже важливо, оскільки Інтеграційний хаб розташований на другому поверсі в приміщенні Центру громадськості та національних культур, й доступ до нього повинен мати кожний охочий. 

"На жаль, дуже багато будівель в Україні не пристосовані для людей з інвалідністю. А це означає, що вони є недоступними для них. Нам потрібно виявити таку точку відліку, з якої треба починати роботу, визначити позицію, з якої можна стартувати.Треба проаналізувати, що ми маємо, щоб адаптувати недолугі речі й в майбутньому не припускатися помилок."- зазначив начальник військової адміністрації.

Усі архітектурні проєкти мають дотримуватися забезпечення безбар’єрності. Ми повинні чути людей, які користуються безбар’єрним середовищем. 

"Усі громадські та житлові будівлі, приміщення у них, а також громадський простір мають бути доступними для маломобільних груп населення на рівні з іншими особами. Крім сходів мають обов’язково проєктуватися пандуси, ліфти, піднімальні платформи, вертикальні підйомники та інші спеціальні пристрої.

Продовжуємо працювати над створенням безбар'єрного простору."- підсумував Едгар Токар

Остання зміна сторінки: 22-05-2023 08:52