Покриття, шляхопровід і мости ремонтують у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

На Закарпатті продовжується ремонт дорожнього полотна та інженерних споруд автомобільного шляху міжнародного значення М-25 Соломоново — Чоп — Велика Добронь — Косино (пункт контролю) — Яноші між селами Велика Добронь та Батьово Ужгородського району. 

Допоки в області сприятлива погода, підрядник активно працює над відновленням дорожнього полотна. Так, між селами Велика Добронь і Батьово тривають роботи з влаштування основи дорожнього одягу з органо-мінеральної суміші, вирівнювального шару із гарячої щільної дрібчастої асфальтобетонної суміші та верхнього шару покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону – усе відповідно до сучасних стандартів.

Крім того, продовжується ремонт штучних споруд: шляхопроводу та 5 - ти малих мостів.

Мандруючи маршрутом М-25, не можна оминути увагою село Велика Добронь, яке називають папричною столицею України. Червоний солодкий перець спеціального сорту тут вирощують гектарами. Вже зовсім скоро розпал сезону збирання врожаю, і все село буде оздоблене червоним перцем і потопатиме у його барвах.

Духмяна і яскрава спеція — мелена паприка — не лише головний заробіток села, а вже й справжній бренд: саме добронська паприка невіддільна (частина/ознака) складова багатьох страв не лише на Закарпатті.

Остання зміна сторінки: 17-09-2021 11:29