Платформа взаємодопомоги громадян під час війни "СпівДія"

Об'єднуємо зусилля у допомозі цивільному населенню

 А ви знали, що є сучасна платформа взаємодопомоги громадян під час війни - "СпівДія"? Тут діє справжня екосистема проєктів:

СпівДія Хаб — регіональні простори, що надають комплекс сервісних послуг для підтримки цивільного населення, яке постраждало в наслідок війни в Україні.

СпівДія Діти — безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими.

СпівДія Шелтер — місце, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, які постраждали від війни та самоорганізувалися.

СпівДія Юридична підтримка — надання безоплатної правової допомоги людям, які постраждали від війни, через надання консультацій професійними юристами.

СпівДія Психологічна підтримка — індивідуальні та групові психологічні консультації, проведення просвітницьких та інформативних заходів для підтримки кожного потребуючого українця.

СпівДія Працевлаштування — проєкт поєднує в собі запити від громадян, які шукають можливість для працевлаштування, чи компаній, які мають актуальні вакансії, а також надання консультацій у сфері кар’єрного розвитку.

СпівДія Підприємці — надання підтримки для рестарту та адаптації власної справи під час війни.

Виникли запитання? Телефонуйте координатору проєкту — тут вам нададуть кваліфіковану допомогу: 0632981559

Остання зміна сторінки: 20-10-2022 08:24