Підробка документів про вакцинацію є злочином та карається законом

Паралельно зі зростанням захворюваності на COVID-19 з’явилася ще одна серйозна проблема – продаж\купівля підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію. 

Міністерство охорони здоров’я та правоохоронні органи б’ють на сполох. З одного боку, наявність людей із фальшивими документами становить загрозу для здоров’я та життя оточення. З іншого – підробка документів є злочином та карається законом.  Аби посилити відповідальність за підробку медичних документів, експерти розробляють відповідний законодавчий акт.

МОЗ разом з Національною поліцією України, Службою безпеки України виявляють і ретельно розслідують випадки підробки свідоцтв про вакцинацію.

Тому громадян закликають повідомляти про випадки продажу підробних документів про вакцинацію. Наявність «липового» документу може дозволити потрапити за кордон, але це несе загрозу тим, хто навколо.

Дотримуватися закону, реально вакцинуватися, дбати про здоров’я власне і своїх близьких – відповідальність кожного. Але наслідки можуть бути дуже неприємними як для лікарів, котрі видають підроблені свідоцтва про вакцинацію, так і для громадян, які їх отримують. Водночас це загрожує реальній оцінці поточної ситуації із захворюваністю та вакцинацією та прогнозуванню подальшого розвитку подій.

Чекаємо Вас в Центрах масової вакцинації, які працюють з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00, субота – неділя з 9:00 до 16:00 за адресою:

м. Мукачево, вул. Ш. Августина, 21 (сесійна зала Мукачівської райради)

м. Свалява, вул.Шевченка, 22 (1 поверх адмінбудівлі КНП ПМСД)

смт Воловець, вул. Пушкіна, 8 (сесійна зала адмінбудівлі РДА)

Остання зміна сторінки: 17-09-2021 09:04