Організаційна нарада з питань відзначення в районі дня пам'яті Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 22 квітня, під керівництвом голови Мукачівської райдержадміністрації Едгара Токара відбулась нарада з питань підготовки та проведення загальнорайонних заходів з нагоди відзначення 35-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Традиційно, основні заходи відбудуться 26 квітня, зокрема, заплановано покладання квітів на території Чинадіївського парку біля меморіального знаку “Дзвони Чорнобиля” за участю керівництва району, представників районної громадської чорнобильської організації, органів виконавчої влади та громадськості.

 «Цього  року ми відзначаємо 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи. Ця дата ще раз нагадує нам про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради нашого спасіння від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Тому пріоритетом державної політики, органів виконавчої влади у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи був, є та залишається саме соціальний захист учасників ліквідації та громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи», – наголосив голова Мукачівської РДА Едгар Володимирович..

В ході обговорення Едгар Токар дав доручення відповідним структурним підрозділам щодо забезпечення проведення районних заходів на належному рівні, зокрема, забезпечення громадського порядку та медичного супроводження під час масових заходів та налагодження плідної співпраці з Мукачівською районною організацією «Союз інвалідів ліквідації аварії на ЧАЕС».

Остання зміна сторінки: 22-04-2021 11:50