Нарада щодо функціонування Пунктів Незламності в області

Про розгортання додаткових Пунктів Незламності в Закарпатській області ішлося на онлайн-нараді під керівництвом Мирослава Білецького — першого заступника голови Закарпатської ОВА з керівниками територіальних громад області.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника Мукачівської РВА Святослав Туз та заступник Олександр Крук.

Станом на 24 січня в області працює 356 таких осередків: 170, відкритих силами ОВА, РВА та інших органів місцевого самоврядування, ще 186 – силами ГУ ДСНС в області, Укрзалізниці та бізнесу.

Як зазначили на нараді, відповідно до кількості населення на Закарпатті слід розгорнути 431 ПН, отже ідеться про необхідність запустити ще 75 пунктів до 1 лютого.

На жаль, 15 територіальних громад області не відкрили жодного пункту обігріву, в тому числі 3 у Мукачівському районі (Горондівська, Івановецька та Чинадіївська громади). Саме у населених пунктах цих громад і створюватимуть нові осередки. Після 1 лютого спеціально створена комісія відвідає їх та проаналізує відповідність вимогам.

"Пункти Незламності» - це спеціально організовані місця, в яких у випадку надзвичайної ситуації люди можуть отримати зв’язок та допомогу.

Знайти найближчий до себе Пункт можна на сайті: https://nezlamnist.gov.ua/. Рекомендуємо це зробити заздалегідь, аби в критичний момент ви знали, де можете отримати мобільний зв’язок, інтернет, тепло, їжу, воду тощо.

Остання зміна сторінки: 24-01-2023 13:58