На Закарпатті перебуває Віцепрем’єр-міністерка – Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук

Як зазначив начальник Мукачівської РВА Едгар Токар, під час наради із Віцепрем’єр-міністеркою – Міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук під головуванням Віктора Микити — голови Закарпатської ОВА обговорили комплекс важливих питань щодо підтримки вимушених переселенців, забезпечення їх житлом, фінансовою допомогою тощо.

Не оминули й таке важливе питання, як перебіг навчального процесу і готовність Закарпаття до опалювального сезону.

Пані Віцепрем’єр-міністерка відзначила обласну Програму облаштування місць для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб як одну з найкращих у країні за багатьма показниками та підкреслила роль громад регіону в ефективній роботі зі створення комфортних умов для тимчасового перебування людей, котрі через бойові дії вимушено переїхали у наш регіон.

Окремо Ірина Верещук подякувала Закарпаттю за прийом вимушених переселенців, за гостинність та увагу до кожного. Також вона підкреслила, що цих результатів вдалося досягти тільки завдяки згуртованості нашої великої громади, консолідації зусиль влади всіх рівнів і за сприяння міжнародних організацій та партнерів.

Остання зміна сторінки: 07-11-2022 15:30