Мукачівець Роберт Мартон завоював золото на Чемпіонаті України з боксу

В Одесі завершився Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь майже 200 спортсменів з усієї країни.

Мукачівець Роберт Мартон показав найвищий рівень майстерності та став золотим призером чемпіонату.

Переможці визначалися у 13 вагових категоріях. Роберт Мартон виступав у категорії 92 кг. Він провів 3 поєдинки та у всіх трьох здобув перемогу з рахунком 5:0.

Боксом Роберт займається вже 19 років. Свою кар’єру колись починав в Мукачеві. На чемпіонаті України серед дорослих це його перше золото.

Раніше Роберт Мартон став Чемпіоном світу серед юніорів, бронзовим призером всесвітніх змагань та двічі був фіналістом європейської першості. А у квітні він дебютував на професійному боксерському ринзі, де здобув перемогу над грузином.

За результатами чемпіонату хлопець потрапив до збірної України, що змагатиметься на Чемпіонаті світу з боксу у Сербії.