Моніторингове обстеження Пунктів Незламності Мукачівського району

Комісія в складі районних спеціалістів на чолі з заступником Мукачівської РВА Андрієм Данканичем провели моніторингове обстеження Пунктів Незламності для надання населенню допомоги в зимовий період 2022 – 2023 років. Обстежили Пункти Воловецької, Нижньоворітської та Свалявської територіальних громад.

У Воловецькій громаді обстежено 2 пункти обігріву та надання допомоги населенню в зимовий період 2022 – 2023 років. Перший пункт розміщено  в Воловецькій селищній раді,  для цього виділено актовий зал, де проведено облаштування та створення всіх необхідних умов для відповідного функціонування пункту.

Другий пункт розміщено в залі засідань  Воловецької лікарні, де створено також всі необхідні умови. Проведено моніторингове обстеження на складі гуманітарної харчової допомоги на предмет дотримання вимог законодавства зберігання харчових продуктів. Крім того, було проведено моніторинг умов проживання вимушено – переміщених осіб Воловецької ЗДО, де проживає 58 осіб, в тому числі 15 дітей.

У Нижньоворітській громаді проведено моніторинг територіального центру для людей похилого віку, де проживають  29 людей. Умови харчування і проживання відповідають всім санітарним вимогам. А також проведено моніторинговий огляд пункту для проживання вимушено переміщених осіб, де проживає 69 людей різного віку. Умови харчування і проживання відповідають всім вимогам. В населеному пункті також облаштовано «Пункт Незламності», де створено всі необхідні умови для обігріву, харчування та перебування громадян.

У місті Свалява проведено моніторингове обстеження територіального центру для людей похилого віку, де проживають 9 осіб. Умови харчування та зберігання харчових продуктів відповідають  санітарним нормам.

Адреса «Пунктів незламності»: https://nezlamnist.gov.ua

Остання зміна сторінки: 02-12-2022 16:05