Міжнародний день Матері-Землі

22 квітня – Міжнародний день Матері-Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Назва «Мати-Земля» була обрана через те, що є досить поширеною назвою для нашої планети в багатьох країнах і регіонах світу (зокрема і в українців), а ще відображає взаємозв’язок між людиною, іншими живими істотами і планетою, адже Земля і всі її екосистеми є нашою спільною домівкою. Вперше День Матері-Землі відзначався у Сполучених Штатах Америки в 1970 році.

Мета – популяризація і диверсифікація в усьому світі екологічного руху, який повинен стати найбільш дієвим інструментом у створенні здорового та стійкого середовища, розв’язання проблем зміни клімату і збереження планети для майбутніх поколінь.

Кожен житель планети повинен володіти знаннями в галузі зміни клімату. А відтак, і усвідомлювати масштаби того, до чого це призводить. Однією з основних задач, що ставить перед собою ООН – озброєння кожного жителя планети необхідними знаннями, щоб люди свідомо встали на захист навколишнього середовища. Грамотність в питаннях екології та клімату буде спонукати людей до відповідальних дій на користь прийняття законів з охорони навколишнього середовища, і, що найголовніше - вона буде основою для створення екологічно чистих технологій і нових робочих місць.

Остання зміна сторінки: 22-04-2021 11:51