"Місцеві бюджети, у тому числі обласний, повинні бути прийняті до 25 грудня поточного року."- Едгар Токар

Разом з головами РВА та очільниками місцевих рад Закарпаття голова Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар взяв участь у нараді під головуванням Віктора Микити — голови Закарпатської ОВА, де кожен доповів про виконання доручення щодо обстеження мостових споруд та усунення виявлених недоліків.

На нараді обговорили проблемні питання виконання бюджету 2023 та особливості формування проєктів місцевих бюджетів на 2024 рік.

"Місцеві бюджети, у тому числі обласний, повинні бути прийняті до 25 грудня поточного року."- зауважив Едгар Токар.

У ході зустрічі директор Департаменту фінансів Закарпатської ОВА Петро Лазар повідомив, що мінімальна зарплата закарпатців зросте на 16%. Підвищення пов’язане зі змінами до бюджетного кодексу України.  

Не оминули й обговорення взаємодії органів  виконавчої влади з територіальними громадами в реалізації державних та регіональних програм.

Зокрема, звернули увагу на участь у спільних міжнародних програмах з Польщею, Румунією, Угорщиною та Словаччиною. До прикладу, програма Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027 передбачає на проєкти понад 230 мільйонів євро, а програма Interreg NEXT Румунія — Україна — близько 60 мільйонів євро.

Остання зміна сторінки: 17-10-2023 16:08