Мережі ЦНАП 9 років

Мережі ЦНАП 9 років

Вже 9 років українці отримують якісні державні послуги в ЦНАП без бюрократичної тяганини та довгих очікувань. За цей час були запроваджені комплексні послуги єМалятко та ID-14, процедура отримання паспорта, посвідчення водія, послуги соціального характеру, ДРАЦС та державного земельного кадастру через ЦНАП. 

Голова Мукачівської РДА Едгар Токар разом зі своїм першим заступником Святославом Тузом вирішили особисто привітати працівників ЦНАПу Мукачівського району. Очільники краю відвідали ЦНАПи у Горондівській, Чинадіївській, Полянській та Свалявській територіальних громадах. Не забули також про відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг при Мукачівській райдержадміністрації.

Едгар Токар привітав працівників  з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг та подякував за хорошу роботу. 

"Бажаю вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень. Впевнений, що саме ваша наполеглива праця приведе громаду до процвітання, а її народ - до щасливого життя."- підкреслив очільник району.

Остання зміна сторінки: 07-09-2021 14:23