Хід призовної кампанії обговорили в Мукачівській РДА

Про хід призовної кампанії в Мукачівському районі йшлося сьогодні, 15 вересня 2021 року, під час селекторної наради при заступнику голови Мукачівської РДА Олександру Круку.

До участі в нараді запрошувалися особи, відповідальні за оборонну роботу в територіальних громадах та інспектори ВОС, які повинні були прозвітувати про хід виконання призовної кампанії на підзвітних територіях.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Крук нагадав присутнім про вимоги чинного законодавства з питань військового обов’язку і військової служби та зосередив увагу на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи з призовниками та їх близькими про умови проходження строкової військової служби у Збройних Силах України.

«Прошу всіх присутніх докласти максимум зусиль для якісного проведення чергового призову. Ми повинні налагодити між собою взаємодію, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо виконати планове завдання», – підсумував посадовець.

За результатами наради присутнім надані відповідні доручення та рекомендації щодо якісної підготовки до проведення у Мукачівському районі осіннього призову громадян на строкову військову службу за всіма напрямками роботи.

Остання зміна сторінки: 15-09-2021 11:17