Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай нагородив чемпіонів Мукачівщини з футболу

Футбольний клуб «Нижній Коропець» - абсолютний чемпіон з футболу Мукачівського району. П’ята поспіль перемога у Чемпіонаті району – це перш за все, професійна робота тренерського складу та повна самовіддача спорту гравців команди.Всього у змаганнях сезону 2015 року в рамках Чемпіонату Мукачівського району брало участь 10 футбольних команд. Безумовним лідером, набравши 47 очок, стала команда «Нижній Коропець». Друге місце – у команди з Нового Давидкова ( 40 очок), третю сходинку посіла команда з Дерцена( 38 очок). Важливо відмітити, що юнацький склад ФК «Нижній Коропець» також вдало виступив на Чемпіонаті Мукачівського району та посів друге місце, набравши 40 очок. Лише на три очки випередили молодих нижньокоропецьких футболістів, команда з Лучок, яка набрала 43 очки та посіла перше місце. Третю сходинку займає Страбичово – 38 очок.Нагороди – медалі, грамоти та Кубок вручив переможцям Чемпіонату Мукачівщини голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Очільник Мукачівщини привітав усіх присутніх з святом Миколая, а футболістів з перемогою, підкресливши, що спортивні досягнення, це завжди колективний результат, який залежить від щоденної роботи тренерів, наставників, спортивної майстерності футболістів і , що найважливіше, підтримки з боку родин спортсменів.Спорт – це невід’ємна складова культури Закарпаття та Мукачівщини, вагома частина життя суспільства. Впевнена перемога ФК «Нижній Коропець» - результат високого професійного рівня тренерів, щоденної праці гравців, і що важливо, підтримки з боку рідних спортсменів. Адже тренування та змагання займають багато часу, який футболісти забирають від спілкування з рідними, – зауважив Сергій Гайдай. – Тому щиро вітаю команду ФК «Нижній Коропець» з перемогою, та бажаю всім вам та вашим родинам щастя, добробуту, злагоди та нових перемог!До присутніх з вітальним словом звернулися й перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич та начальник відділу молоді та спорту РДА Олександр Корж.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:15