Голова Мукачівської РДА Едгар Токар вручив ключі від житла особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Дмитро Шекета став щасливим власником трьохкімнатної квартири з усіма зручностями в селі Абранка Мукачівського району (колишній Воловецький район), яка придбана за рахунок державного бюджету.

Привітати хлопця та передати йому ключі від житла приїхав голова Мукачівської райдержадміністрації Едгар Токар. "Вітаю з новосіллям. Сьогодні ви отримуєте житло і я вам бажаю, щоб ви були щасливою людиною і нехай початок цього благополуччя почнеться тут, з вашого будинку, з цих документів на нього та цього ключа. Нехай у вас завжди все буде добре», – наголосив Едгар Володимирович. За його словами, коли в держави в такий складний час знаходяться кошти для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло – це надзвичайно важливо і має велику цінність, оскільки показує, що держава дбає про своїх громадян."На сьогодні забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа залишається пріоритетним напрямком діяльності влади",- наголосив очільник району.

Станом на 12 квітня 2021 року житло придбано для 6 осіб ( в т.ч. для 2 осіб у колишньому Свалявському районі та 4 осіб у колишньому Воловецькому районі)

Протягом 2020 року з державного бюджету було виділено грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення з метою придбання житла для 20-ти дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на суму 6 975,0 тис грн ( 348 750 грн. на одну особу). В тому числі:  

-10 осіб на колишній Свалявський район

- 9 осіб на колишній Воловецький район

-1 особа на Мукачівський район

Остання зміна сторінки: 12-04-2021 16:18