Голова Мукачівської райдержадміністрації привітав освітян Верхньокоропецької громади з Днем вчителя

Творці нового покоління українців - це про наших вітчизняних працівників освіти, які традиційно відзначають своє професійне свято у першу неділю жовтня.Немає, мабуть, на землі людини яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. 

Голова Мукачівської райдержадміністрації Едгар Токар сьогодні привітав освітян Верхньокоропецької громади з Днем вчителя,який в Україні святкують в першу неділю жовтня.  Очільник району звернувся до вчителів зі словами подяки:

"Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя"

За сумлінну працю, високий професіоналізм, навчання та виховання у молодого покоління патріотизму, любові до України та з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти очільник району нагородив Почесними грамотами  працівників освіти громади:
Горват Мар'яну Михайлівну- начальника відділу освіти,культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради;
Чопей Оксану Іванівну- вчителя зарубіжної літератури Лалівської гімназії;
Паук Тетяну Іванівну-вчителя математики Станівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
Ковача Івана Івановича- вчителя фізичної культури Лалівської гімназії Верхньокоропецької сільської ради.

Остання зміна сторінки: 30-09-2021 15:21