Два закарпатські підприємства подали документи на погашення заборгованості з різниці у тарифах

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький провів засідання обласної територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці у тарифах.

За вимогами законодавства обсяг заборгованості з різниці у тарифах визначається за період з 01.06.2021 по 30.06.2022 (станом на 1.07.2022), тобто за 13 місяців. Мирослав Білецький підкреслив, що законодавчі зміни передбачають, що суб’єкти господарювання, які використовують для виробництва теплової енергії альтернативні джерела, можуть подати заяву та документи для узгодження обсягів заборгованості і різниці у тарифах.

«До комісії подали документи два підприємства. Ідеться про ТОВ "Водоканал Карпатвіз" (м. Берегово) та Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства. Загальний обсяг заборгованості становить понад 7 млн грн», – прокоментував перший заступник голови ОВА.

За його словами, територіальна комісія підтримала узгоджені обсяги заборгованості підприємств. Згідно з вимогами законодавства інформацію щодо узгодженого обсягу заборгованості з різниці у тарифах надішлють Мінрегіону для подальшого відшкодування з державного бюджету.

Остання зміна сторінки: 07-11-2022 09:06