День волонтера.

 5 грудня, в Міжнародний день волонтера відбулася зустріч з кращими волонтерами учнівських волонтерських загонів Мукачівського району за участі в.о. голови райдержадміністрації Данканича А.А. голови районної ради ветеранів України Качура І.Д. голови волонтерського Центру ,,Пенсіонер”  Гонака В.В. та представників управління освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації. Кращих волонтерів учнівських загонів нагороджено цінними подарунками.

З досвідом роботи волонтерського загону Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст., який є одним із найкращих у районі, поділилася учениця 10 класу, волонтер Олександра Лостик.

На базі Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст. у рамках учнівського самоврядування створено постійно діючий волонтерський загін ,,Милосердя”. Важливою ланкою роботи загону є допомога одиноким людям похилого віку, зауважила Олександра Лостик.

Протягом року учасники загону беруть участь у  проведенні акції ,,Чисте довкілля”, доглядають могили Невідомого солдата та льотчика Василя Кукушкіна, які знаходяться на території сільського кладовища.

Щорічно в школі проходить акція ,,Милосердя”, яку організовує Мукачівська районна організація Червоного Хреста. Ця акція передбачає збір продуктів харчування для пацієнтів притулку Товариства Червоного Хреста в  с. Ракошино. За підсумками цьогорічної акції учні та педагоги Ракошинської школи зібрали продуктів харчування та миючих засобів на загальну суму 13249 грн. Традиційними для школярів залишаються акції ,,Від серця до серця” та ,,Діти проти раку”.

Волонтерський загін Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст. не залишається осторонь подій, які відбуваються на сході  України , тісто співпрацює з Ракошинською сільською радою. В минулому році приймали гостей - учнів Гранітненської ЗОШ І-ІІІ ст. Донецької області і наразі підтримують зв’язки з учнями цієї школи, пишуть листи та надсилають їм подарунки у рамках акції ,,Схід і захід разом!”.  Село Гранітне Донецької області та село Ракошино Мукачівського району є села - побратими.

Остання зміна сторінки: 06-12-2019 09:01