26 листопада під головуванням першого заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрія Данканича відбулося засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний було винесено наступні питання: про  пошкодження житлових об’єктів та оцінки завданих збитків  внаслідок швидкоплинного дощового паводку, що пройшов на території Мукачівського району 20-22 листопада 2015 року; про хід проведення  у 2015 році на території Мукачівського району планової технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту; про знешкодження вибухонебезпечних предметів, які виявлені на території Мукачівського району; різне.

По першому питанню  заслухали начальника Мукачівської філії „Мукачівський райавтодор” Гомонай І.І., який відмітив, що мають місце значні пошкодження дорожнього полотна, які затруднюють пересування всіх видів транспорту у  селах Бобовище, Брестово, Бабичі. Також були представлені акти обстеження вказаних ділянок доріг та проведені оціночні розрахунки.

По другому питанню проінформував начальник міськрайонного відділу управління ДСНС України в Закарпатській області Голиш В.В. Так, на території Мукачівського району у фонді нараховується 30 захисних споруд цивільного захисту,  а саме: 1 сховище та 29 протирадіаційних укриттів.

В поточному році Мукачівським МРВ УДСНС спільно з працівниками сектору цивільного захисту населення Мукачівської РДА проведено 29 комплексних перевірок захисних споруд. На даний час проведено технічну інвентаризацію 13 захисних споруд.

Також Василь Голиш доповів, що протягом 2015 року на території Мукачівського району сталися п’ять випадків виявлення ВНП, загальна кількість ВНП склала 39 од. Відповідно до спільного наказу МНС України, МО України, міністерства транспорту та зв’язку, адміністрації державної прикордонної служби України від 27.05.08 №405/223/625/455 „Про організацію робіт щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів (ВНП) на території України”, знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Мукачівського району покладено на Аварійно рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області. Цим місцем є територія "Кіровського спеціалізованого кар’єру" с. Кольчино 

Наступним виступив начальник міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області Мокрицький  А.І., який звернув увагу присутніх  на погіршення стану якості питної води і запропонував зобов’язати відповідні органи  на території Мукачівського району провести заходи по визначенню якості питної води та її хлоруванні.

 Заслухавши інформацію доповідачів з питань порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питань порядку денного взяти до відома.

2. Ситуацію, яка виникла  внаслідок швидкоплинного дощового паводку, що пройшов на території області 20-22 листопада 2015 року на вказаних територіях  Мукачівського району визначити, як надзвичайна подія.

3. Оціночні дані завданих збитків надіслати в  Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

4. Затвердити рішення щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів на території "Кіровського спеціалізованого кар’єру" с. Кольчино  (відповідно до спільного наказу МНС України, МО України,  міністерства транспорту та зв’язку, адміністрації державної прикордонної служби України від 27.05.08 №405/223/625/455).

5. Зобов’язати виконкоми  сільських та селищних рад, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  Мукачівському районі: провести перевірку водовідних каналів; провести позачергове хлорування та перевірити контроль якості питної води.  Відповідні данні про проведену роботу надати  комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням цього рішення комісії покласти на першого заступника голови державної адміністрації, голову комісії з питань ТЕБ та НС  Данканича А.А.

                

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:15