У середу, 12 листопада, відбулась зустріч т.в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації Василя Івановича Кубарича з керуючим ТВБВ №10006/076 м.Мукачево АТ «Ощадбанк» Романом Петровичем Матьковським.

В ході зустрічі, було відмічено, що в жовтні цього року, Ощадбанк розпочав реалізацію урядової програми з  кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива та енергії крім природного газу. Дана програма передбачає відшкодування позичальникам 20% суми кредиту, але не більше 5 тис. грн. Кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов'язковий початковий внесок – 10% від вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 30 000 грн. Можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій. Відзначено також те, що Уряд виділив 50 млн. грн. бюджетних коштів на допомогу населенню в придбанні електричних або твердопаливних котлів. У рамках цієї державної програми на Закарпатті вже видано 7 кредитів. Враховуючи стратегічне значення реалізації цієї державної програми, за умови надання позичальником повного пакета документів строки  розгляду заявок мінімальні. Розроблено та оприлюднено покроковий  механізм отримання кредиту.

«Потенційний позичальник обирає товар у магазині, потім отримує рахунок-фактуру та надає його до установи банку разом з усіма необхідними документами. Далі  позичальник сплачує продавцю обов'язковий початковий внесок – від 10% від вартості котла – та надає банку відповідні підтверджувальні документи. Після укладення кредитного договору банк надає позичальнику кредит шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця, а позичальник надає до банку документ, що підтверджує отримання ним котла від продавця.» - наголосив керівник Ощадбанку.

Присутні також обговорили питання по казначейських зобов’язаннях, які випускає держава в особі Міністерства фінансів для цільового залучення коштів від населення. «Військові» казначейські зобов’язання випущено в документарній формі номінальною вартістю 1000 гривень, процентною ставкою 7% річних та сплатою купонів кожні шість місяців. Дані цінні папери – на пред’явника, тобто на них не буде вказуватись прізвище покупця, а погашення та виплата доходу буде здійснюватись особі, що пред’явить казначейське зобов’язання до каси Ощадбанку. 

Казначейські зобов’язання «Військові» передбачають отримання фіксованого доходу, що становить 7% річних. Сертифікат містить 4 купони,  розмір доходу за кожним купоном фіксований – 35 гривень. Це патріотичний проект, покликаний залучити додаткові 100 мільйонів гривень на допомогу нашим військовим. «Військові» сертифікати – це ще один надійний та ефективний спосіб для небайдужих українців зробити внесок  у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних Сил України.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:16