На виконання спільного наказу

Необхідність обстеженння  викликана тим, що  за останні роки  меліоративна мережа із-за  відсутності достатнього  фінансування на проведення  профілактичних робіт знаходиться  у занедбаному стані. Водоприймачі (канали, річки) захаращенні  рослинністю та замулені, що стримує  нормальний пропуск  дощових вод, в результаті чого  сотні гектарів сільськогогосподарських угідь піддаються підтопленню, чим наносяться  збитки  сільськогосподарським підприємствам.

            Тільки по цій причині за останні  роки із сівозміни випало біля 1тис. га сільськогосподарських угідь в урочищі «Мартон Керт», «Бікіші» Великолучківської сільської ради, земельні ділянки Драгині, Зняцева, урочищі  «Чорна мочар» Макарівської та Дерценської сільских рад.

          Робочою групою було обстежено меліоративну мережу системи «Чорний Мочар», «Латоричну», «Берегівську» інші канали, які не входять в системи, річки, потічки та водоприймачі з нанесенням їх на карту-схему відповідного найменування з площами землекористування основних землекористувачів-сільгосппідприємств юридичних осіб.

Здійснено перевірку повноти та відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 13.08.2003 №1253 передачі у комунальну власність внутрішньогосподарських меліоративних систем та вказано на балансі яких підприємств, установ та організацій вони на даний час обліковуються.

Робоча група дійшла висновку, що меліоративні канали міжгосподарського та внутрігосподарського підпорядкування загальною довжиною – 1224,6 км знаходяться в незадовільному стані (замулені, заросли чагарниками).

Для приведення в робочий стан меліоративної системи потрібно провести очистку каналів. Загальна сума для проведення робіт по очистці меліоративних каналів становить – 25,2 млн.грн.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19