Новини

УВАГА!

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 10 годину 7 квітня:

- У 38 закарпатців підтверджено COVID-19. В одного лікаря та медичної сестри пульмонологічного відділення Ужгородської міської центральної клінічної лікарні підтверджено коронавірус. Про це повідомляє управління охорони здоров'я Ужгородської міської ради. Напередодні взірці біоматеріалів на ПЛР-дослідження взяли у 17 медичних працівників, які контактували із хворими на COVID-19 ужгородцями.

Пряма телефонна лінія

Голова Мукачівської райдержадміністрації Олександр Радиш, для забезпечення конституційного права громадян на звернення, провів сьогодні пряму телефонну лінію, як альтернативу призупиненим у зв’язку  із уведенням карантинних заходів особистим і виїзним прийомам громадян. Така ініціатива буде щотижневою на час дії карантину - громадяни району зможуть звернутися до голови районної державної адміністрації з особистих питань з 10.00  до 12.00 за телефононними номерами: 03131-21483, 03131-55058.

7 КВІТНЯ - ОНЛАЙН-БРИФІНГ ВІКТОРА ЛЯШКА ЩОДО ЗАХОДІВ З ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

Шановні колеги!
 
Пропонуємо вашій увазі анонс щоденного брифінгу заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, що транслюватиметься на ютуб каналі КМУ. Зверніть, будь ласка, увагу, що початок заходу о 9:30.
 
АНОНС
 
7 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.
 
Учасник брифінгу:
Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
 
Початок заходу: 9:30.
 

Сьогодні в РДА працюватиме «пряма» телефонна лінія

У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню району, у вівторок, 7 квітня 2020 року, в райдержадміністрації діятиме пряма телефонна лінія, під час якої громадяни району зможуть звернутися до голови районної державної адміністрації Олександра Радиша з особистих питань.

Звертатись з 10.00  до 12.00 за телефоном 03131-21483, 03131-55058 

ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

З 7 квітня 2020 року за ініціативи Міністерства соціальної політики  України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ та Закарпатською обласною державною адміністрацією у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19 в області розпочнеться акція забезпечення найбільш вразливих верств населення Закарпаття (одиноких осіб, осіб одиноко проживаючих, громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю) продуктовими наборами.

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ 3 ПУНКТИ ПРОПУСКУ НА КОРДОНАХ

В області будуть функціонувати такі КПП:

 - "Ужгород"
 - "Тиса"
 - "Дяково"

У зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, у вівторок, 7 квітня 2020 року, в облдержадміністрації діятиме пряма телефонна лінія «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенка з особистих питань.

Звертатись з 17.00  до 18.00 за телефоном 0 800 502 70 80. 

Дзвінки безкоштовні.

Заборона Кабінету міністрів вступила в дію сьогодні, 6 квітня.

Минулого тижня уряд вирішив посилити у всій країні карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, але набули чинності вони з 6 квітня.

Відтепер на час карантину (щонайменше до 24 квітня) заборонено:

ОПУБЛІКОВАНО ПОСТАНОВУ ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

На Урядовому порталі опубліковано постанову Кабінету Міністрів України № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» від 25 березня 2020 року.

УВАГА!

Про COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 6.04

- Перша пацієнтка, якій встановили діагноз COVID-19 на Закарпатті, одужала. Тричі тести ПЛР COVID-19 показали негативний результат.

- У 35 закарпатців, методом ПЛР, підтверджено діагноз коронавірусної інфекції.

- За добу, що минула, проведено 21 швидкий тест на COVID-19 та
8 досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію, 7-ми особам підтверджено діагноз COVID-19

- Одна хвора, з підтвердженим діагнозом COVID-19, яка перебувала у тяжкому стані на штучній вентиляції легень (ШВЛ) - померла.