Новини

ВІДБУДЕТЬСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Народний депутат України Михайло Михайлович Лаба проведе особистий прийом громадян в приміщенні Мукачівської районної ради, за адресою: Штефана Августина,21,  ІІ-й поверх,  "Депутатська кімната".

Звернутись до Михайла Михайловича громадяни зможуть 27 січня 2020 року з 09:00 до 11:00.

Голова Мукачівської РДА Олександр Радиш провів робочу нараду з начальником міськрайонного центру зайнятості Романом Мельничуком

Начальник міськрайонного центру зайнятості розповів про роботу центру зайнятості, який є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, який на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, а також соціальні послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття та здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи, здійснює збір вакансій, проводить інформаційні семінари з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю (для роботодавців), організовує семінари для шукачів робо

Проведено засідання протиепізоотичної комісії.

У четвер  проведено  засідання ДНПК в Мукачівській райдержадміністрацію в роботі якої взяв участь голова Мукачівської райдержадміністрації Олександр Радиш

Про стан епізоотичної ситуації на території Мукачівського району присутніх проінформував начальник Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця.

За матеріалами роботи комісії прийняті відповідні рішення.

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДВІДАВ СТІНУ ПЛАЧУ ТА ДОЛУЧИВСЯ ДО МОЛИТВИ ЗА МИР В УКРАЇНІ

Президент України Володимир Зеленський відвідав Стіну плачу в Єрусалимі, де долучився до молитви за мир в Україні.

Молитву прочитали головний рабин Києва і України Всеукраїнського конгресу іудейських релігійних громад Моше Реувен Асман, рав Шалом Аруш і головний рабин Стіни плачу Шмуель Рабинович. 

«Мир – це головне, що потрібно Україні. Важливо, щоб молитва за мир звучала в таких святих місцях», – зазначив Володимир Зеленський.

Голова Мукачівської РДА Олександр Радиш відвідав Чинадіївський дитячий будинок

Голова Мукачівської РДА Олександр Радиш відвідав Чинадіївський дитячий будинок – заклад, де керівник та викладачі замінили малюкам їхніх батьків, щодня приділяючи увагу кожній дитині. У дитячому будинку проживають 65 дітей з Мукачівського району, які є сиротами або позбавлені батьківського піклування. Умови закладу максимально наближені до домашніх, діти проживають у блоках, які нагадують звичайну квартиру родини: є спільна затишна вітальня, спальні кімнати для хлопчиків та дівчат, сучасні санвузли.

ЗАВТРА В ОДА РОЗКАЖУТЬ ПРО ЦЬОГОРІЧНИЙ ПРИЗОВ ДО АРМІЇ

У четвер, 23 січня, у пресцентрі ОДА (2-й поверх) відбудеться брифінг на тему: «Призов на строкову військову службу у 2020 році».

Спікер: начальник відділу комплектування (підготовки до військової служби) - заступник військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату, підполковник Юрій Дмитрович Величканич.

ПРО ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО, БЕЗПЕКУ НА ДОРОГАХ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНИХ СУБВЕНЦІЙ ЙШЛОСЯ ПІД ЧАС УРЯДОВОЇ СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ

Увечері 21 січня під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада з керівниками областей. Від Закарпаття у ній взяли участь в.о. голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, заступник голови ОДА Ольга Травіна, директори окремих департаментів облдержадміністрації та голови районних рад, правоохоронці.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі українці!

Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ФОНДУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» № 436-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 січня 2020 року.

Зміни передбачають виділення 2 млрд грн для запуску програми кредитів під 5, 7 та 9 відсотків для підтримки мікро- та малого бізнесу.

Програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу та створити тисячі робочих місць вже у 2020 році.

Шановні мешканці Мукачівського району!

22 січня  1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України.  Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної   та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас  символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи.