Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

24.08.2018 | 08:46

Шановні краяни! Дорогі мешканці Мукачівщини!

 

Щиро вітаю вас із найголовнішими національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Згадаймо, шлях становлення нашої держави пролягав через тисячоліття. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

27-ма річниця Незалежності України  – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Нині Українапроходить чине найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність.

Згуртуймося ж навколо ідеї національної єдності, щоденною працею будуючи успішну країну, гідну у колі європейських держав!

Від усього серця бажаю вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З Днем Незалежності! З днем народження, Україно!

Голова Мукачівської районної

державної адміністрації

Сергій ГАЙДАЙ

детальніше »
23.08.2018 | 14:26

Масштабно та творчо привітали Україну з Днем Незалежності на Мукачівщині

 

Урочисті заходи відбулися сьогодні, 23 серпня, у Мукачівській РДА. З нагоди відзначення Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України святкове зібрання розпочалося з урочистого підняття державного стягу перед  адмінбудівлею Мукачівської районної адміністрації та Мукачівської районної ради.

Святковий захід відбувся за участі: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату Олександра Чекана, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,  учасників АТО, представників громадськості, правоохоронних та силових структур,  діячів освіти і культури тощо.

Учасників заходу зустрічав духовий оркестр 128-ї Закарпатської окремої ОГПБР.

До присутніх зі словами вітань звернулися голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та голова Мукачівської районної ради Іван Михайло.

детальніше »
22.08.2018 | 16:02

До уваги учасників дорожнього руху!

 

Мукачівська РДА повідомляє, що у зв’язку з відзначенням Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України та проведенням урочистих заходів, - 23  серпня 2018 року рух автотранспорту по вулиці Штефана Августина буде обмежено. Перекриття ділянки дороги буде здійснено з 10.45 год. по 11.45 год. на відрізку: вул.. Штефана Августина,  від повороту на вул.. Гоголя – до повороту на вул.. Недецеї. Схема руху додається.

Заздалегідь вдячні за порозуміння та просимо вибачення за незручності.

детальніше »
22.08.2018 | 08:40

Два мостові переходи відновлюють на Мукачівщині

 

Аварійно відновлювальні роботи тривають на Мукачівщині. Зокрема, у с. В.Визниця та прилеглому до нього населеному пункті Кльочки  відновлюють два мостові переходи.

Фінансування об’єктів здійснюється з Резервного фонду державного бюджету. Загалом Мукачівщина отримала фінансування трьох об’єктів інфраструктури, які зазнали руйнувань під час грудневого паводку в 2017 році: мостовий перехід с. Кльочки, штучна споруда (місток) с. В.Визниця, шлюзи на р. Стара, Зняцівська сільрада.

Після виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертиз, вартість робіт склала:

Аварійно-відновлювальні роботи мосту через річку Визниця, с. Кльочки В.Визницької сільської ради -  1 293,570 тис. грн.

Аварійно-відновлювальні роботи штучної споруди (містка) на ділянці дороги місцевого значення Кольчино-Пузняківці, вартість робіт – 289,433 тис. грн.

детальніше »
21.08.2018 | 16:00

Родини, що втратили житло внаслідок зсуву ґрунту у Кольчині, отримають грошову компенсацію з районного бюджету

 

Сьогодні, 21 серпня, відбулася дванадцята сесія Мукачівської районної ради. У залі зареєструвалося 32 народних обранців.  Участь у роботі сесії взяв голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також є депутатом районної ради. Серед запрошених були: голови селищ та сіл, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів районної адміністрації, служб та відомств району, представники ЗМІ.

Серед п’яти питань порядку денного найпалкішу дискусію викликало питання виділення грошової компенсації двом родинам, що втратили житло внаслідок зсуву ґрунту, що стався у смт. Кольчино 10 травня 2018 року.

Напередодні, під час засідань депутатських комісій було напрацьовано кілька пропозицій щодо суми коштів грошової допомоги з районного бюджету та участі у фінансування бюджетів трьох рівнів.

 

детальніше »
20.08.2018 | 14:36

Організаційну нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 20 серпня, у Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада, яку провів очільник району Сергій Гайдай. У нараді взяли участь: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керуючий справами Мукачівської РДА Олександр Чекан, керівник управлінь, відділів, структурних підрозділів, служб та відомств району.

Першим питанням керівник району Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо підготовки закладів освіти, культури (дитячі школи мистецтв) до нового навчального року а також до опалювального сезону. До зимового періоду готують і заклади охорони здоров’я. По даному питанню доповідали Микола Ващенок – завідувач відділу освіти Управління освіти, молоді та спорту та Оксана Кречковська – начальник відділу культури.

детальніше »
17.08.2018 | 14:32

Зубівська сільська рада: виїзний прийом громадян провів очільник району Сергій Гайдай

 

З мешканцями двох населених пунктів Зубівської сільської ради спілкувався очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час виїзного прийому.

Зазначимо, до Зубівської сільської ради відносяться населені пункти Зубівка та Софія. Спільно з головою села Ганною Сабов керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай розглянув питання, з якими зверталися мешканці.

Традиційно, мешканці обох сіл порушували питання соціального характеру, зокрема, про матеріальну допомогу на лікування, дороговартісні операції та післяопераційну реабілітацію.

детальніше »
16.08.2018 | 14:34

Депутати районної ради обговорили питання порядку денного чергової сесії

 

У четвер, 16 серпня, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісії Мукачівської районної ради. Засідання провів голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, який озвучив питання порядку денного, що будуть розглянуті у сесійній залі у вівторок, 21 серпня.

Участь у засіданні комісій взяв голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також представляє депутатський корпус ради. Відтак, обговорили такі питання порядку денного 12-ї  сесії районної ради

1. Про внесення змін до Програми будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки

2. Про внесення змін до Програми Турбота на 2018 рік

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року №179 «Про районний бюджет на 2018 рік» (із змінами від 29 березня, 14 червня, 17 липня 2018 року)

4. Про встановлення (зміни) меж села Нижній Коропець Нижньокоропецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області

5. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна №41 за адресою м.Мукачево вул. Червоноармійська (Університетська), 56

детальніше »
15.08.2018 | 16:46

На Мукачівщині триває підготовка до фестивалю «Бобовищенське гроно»

 

Сьогодні, 15 серпня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів засідання організаційного комітету з проведення етнофестивалю Мукачівщини «Бобовищенське гроно».

У нараді взяли участь: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник відділу культури Оксана Кречковська, начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи  Іван Щубер, начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Василь Шкріба, голова села Бобовище Володимир Козак, керівник БК с. Бобовище Лілія Немеш.

Фестиваль збере шанувальників винної культури, народних традицій та творчості Мукачівщини вже втретє. Незмінним місцем проведення етнофестивалю є винний край Мукачівщини – село Бобовище.

Вже традиційно, свій продукт представлять винороби Мукачівщини, а ужиткову культуру, звичаї, традиції – всі населені пункти району.

Цікаві автентичні театралізовані дійства відтворять традиції збору урожаю винограду, майстер клас з виготовлення молодого вина. Також оргкомітет обіцяє багато нового та цікавого у програмі фестивалю.

Зі сцени виступлять знані зірки вітчизняного шоу-бізу, зокрема, гурт «Без обмежень», Віктор Павлік, Іван Пилипець та інші, порадують своїми виступами й фольклорні колективи району та краю.

Фестиваль є міжнародним, то ж «сонячний напій» власного виробництва представлять винороби з Македонії, Угорщини, Чехії.

Зазначимо, етнофестиваль «Бобовищенське гроно 2018» відбудеться 29 та 30 вересня.

детальніше »
14.08.2018 | 15:45

Прийом громадян

 

З мешканцями населених пунктів Мукачівського району спілкувався очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Прийом громадян відбувся у адмінбудівлі Мукачівської РДА .

Варто відзначити, мешканці району з невідкладними питаннями звертаються по допомогу до керівника адміністрації щодня, не враховуючи прийомні дні, відповідно до графіку. Вже традиційно, громадяни озвучили ряд питань соціального характеру, зокрема, надання допомоги малозабезпеченим, порядок отримання пільгових ліків, грошової допомоги для лікування та реабілітації, тощо.

Звучало питання працевлаштування. Заявниця з смт. Чинадієва прагне знайти роботу за спеціальністю у сфері охорони здоров’я. Сергій Володимирович детально роз’яснив ситуацію, що має місце у Мукачівському районі в світлі медичної реформи.

детальніше »
13.08.2018 | 15:49

Право на рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами

 
Нараду з керівниками сільгосппідприємств та власниками великогабаритної техніки з правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації А. Данканич.   З інформацією по даному питанню виступив старший інспектор капітан Національної патрульної поліції Я. Рущак, який наголосив, що основним документом, який дає право на рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, визначає умови та режим їх проїзду, є дозвіл, що надається перевізнику відповідним підрозділом Національної поліції на підставі погоджувальних документів з власниками вулично-дорожньої мережі, залізничних переїздів, мостового господарства. детальніше »
13.08.2018 | 15:47

На замітку роботодавцям Мукачівщини

 
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провів перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Закарпатській області Іван Халанта довів до відома присутніх, що на території Мукачівського району управлінням Держпраці в Закарпатській області виявлено факти залучення роботодавцями найманих працівників до роботи без оформлення трудових відносин. За вказані порушення складені відповідні матеріали і накладені чималі штрафні санкції. детальніше »
13.08.2018 | 11:05

Мешканцям Лалова компенсували шкоду, завдану буревієм

 

Мешканці села Лалова, будинки яких постраждали від буревію 06 серпня, отримали компенсацію будівельними матеріалами.

Зазначимо, напередодні 10 заяв від мешканців Лалова розглянула районна комісія з ТЕБ а НС. Комісія взяла до відома акти обстеження  та дефектні акти, складені відповідною комісією Лалівської сільської ради. А невідкладно з ситуацією на місці ознайомилася оперативна група комісії з ТЕБ та НС, яку очолив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Відтак, у понеділок, 13 серпня, мешканці села Лалово отримали будівельний матеріал, зокрема, шифер для ремонту дахів.

«Наслідки стихійного лиха – буревію, що позносив та пошкодив дахи будинків,- буде усунуто, - зазначає очільник району й голова районної комісії з ТЕБ та НС та Сергій Гайдай, - вже через тиждень люди отримали будівельний матеріал, виділений за рахунок резервного фонду районного бюджету».

Варто додати, що будівельні матеріали отримала й родина з Горонди, будинок якої постраждав від пожежі, яка спалахнула від удару блискавки.

Всього на ліквідацію наслідків буревію та пожежі було виділено 182 листа шиферу.

детальніше »
10.08.2018 | 09:50

Обмін досвідом: до Мукачівщини завітала делегація з Бориспільської РДА

 

В роботі органів публічної влади вже звичною стала практика обміну досвідом. Корисними є спільні наради таких не схожих за фінансово-економічними критеріями, соціальними та іншими чинниками, –  адміністрацій. Відтак, Мукачівська РДА радо вітала делегацію Бориспільської районної адміністрації.

Делегацію Бориспільської РДА очолив заступник голови адміністрації Сергій Білецький, районну раду представив заступник голови ради Іван Недогибченко. До складу делегації увійшли: керівник апарату Лілія Білик, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів, депутати районної ради, очільники органів місцевого самоврядування.

На Мукачівщині гостей вітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який представив колегам свої заступників – першого заступника Андрія Данканича, заступника Олександра Богіва, керівника апарату Олександра Чекана, керівників управлінь, відділів, селищних та сільських голів.

детальніше »
09.08.2018 | 15:22

Жнятино: виїзний прийом громадян здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 09 серпня, голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань. Цього разу керівник адміністрації спілкувався з громадою села Жнятино.

Спільно з головою села Іваном Оросом обговорили блок питань, важливих для всієї громади. Традиційно, звучало питання ремонту  доріг. Як пояснив очільник району, дорога, стан якої найбільше турбує мешканців села -  обласного значення.

Автошлях Червеньово – Великі Лучки – Гать вже почали ремонтувати з боку Червеньова.

Замовником послуги «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0 070704 Червеньово – Великі Лучки – Гать» виступило КП Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг», а виконавцем є Воловецьке колективне підприємство «Агрошляхбуд».

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>