Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.10.2018 | 11:48

Гостинно, винно та родинно: Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» відбувся на Мукачівщині

 

Масштабний, колоритний, винний та «смачний» третій Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» відбувся на Мукачівщині.

Протягом двох днів у селі Бобовище тривали святкові дійства, відбувалися зіркові концерти та, звичайно, ж визначали кращого винороба.

Другий день фестивалю відкрила святкова хода за участю представників всіх селищних та сільських рад району. Всі населені пункти Мукачівщини принесли до винної «столиці» району свій врожай запашного винограду, з якого виготовлять тематичний «сонячний напій».

Святкову ходу очолив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, участь у фестивалі взяли: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів. Почесним гостем фестивалю був Консул Угорщини в місті Берегові Матяш Сіладі.

детальніше »
28.09.2018 | 16:08

Мукачівщина гостинно запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» 2018!

 

Мукачівщина гостинно запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» 2018!

Етнофестиваль Мукачівщини «Бобовищенське гроно» втретє запрошує друзів. Свято народних традицій та виноробської культури Мукачівщини відбудеться 29 й 30 вересня. 

Початок фестивалю о 14.00 годині, територія стадіону.

Незмінною фестивальною локацією є село Бобовище, яке по праву називається винною «столицею» району.

На фестивалі представлять ексклюзивне вино під однойменною назвою «Бобовищенське гроно», урожаю 2017 року з усіх населених пунктів району.

Також на фестивалі свою продукцію презентують винороби з Угорщини.

Інсценізовані дійства, виступи зірок естради, народних колективів та виконавців, дитячі локації, смачна закарпатська кухня й келих чудового «сонячного» напою зроблять свято незабутнім для всієї родини.

Нагадаємо, гостей фестивалю привезуть та відвезуть безкоштовні автобусні рейси!

детальніше »
27.09.2018 | 16:09

Голова Мукачівської РДА зустрівся з представниками громадських організацій

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у черговому засіданні Громадської ради при Мукачівській РДА.

Голова Громадської ради  Вікторія Лані зачитала порядок денний та запросила до слова голову адміністрації по першому питанню, що стосувалося стану доріг у Мукачівському районі.

Представників громадських інститутів цікавило питання стану доріг та проведення ремонтів.

Як пояснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, у 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс дороги районного значення, райрада затвердила «Програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 рр.

детальніше »
27.09.2018 | 16:07

Мукачівщина визнана кращим туристичним районом області

 

День туризму, який у світі й в Україні відзначають 27 вересня, Мукачівщина зустріла у статусі переможця номінації «Кращий туристичний район».

Почесну відзнаку вручено напередодні, 26 вересня, у атріумі  Закарпатської ОДА, під час нагородження кращих представників туристичної галузі краю.

Нагороду вручив директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Денис Ман.

Василь Шкріба – начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  зазначив, що Чинадіївський замок   «Сент-Міклош» на базі якого діє міжнародний  культурно-мистецький і туристичний центр, - відзначено нагородою у номінації  «Архітектурна цінність».

детальніше »
27.09.2018 | 16:06

Щиро вітаю всіх працівників туристичної галузі з Днем туризму!

 

27 вересня у всьому світі відзначають  День туризму – галузі, яка є основою економічного процвітання та популярності багатьох країн.

Туризм може стати головним важелем економічного зростання й на Закарпатті.

В цьому році Мукачівщина визнана кращим туристичним районом Закарпаття. Перемога у цій номінації – це результат праці всіх, хто працює у туристичній галузі, розвиває її, надає якісні туристичні послуги, представляючи туристам Мукачівщину та Закарпаття!

Спорт, лікування, рекреація, дитячий відпочинок, гастрономія, виноробські традиції, культурні надбання, історичні пам’ятки – все це складові нашого туристичного потенціалу, то ж міцно тримаймо вітку першості й надалі!

З повагою

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
26.09.2018 | 16:14

Рота територіальної оборони Мукачівського ОМВК приступила до навчальних зборів

 

Сьогодні, 26 вересня, розпочалися військові навчання роти охорони Мукачівського ОМВК.

Вчителі, лікарі, службовці, керівники органів місцевого самоврядування – спільно навчатимуться бойовим навикам під час тактичний та практичних занять, які будуть проходити на базі в/ч А 1556 та полігону даної військової частини.

Старт навчанням в урочистій обстановці дали: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, начальник відділу по територіальній обороні Закарпатського ОВК Ігор Олексюк , військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв

детальніше »
25.09.2018 | 16:12

У Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

 

Сьогодні, 25 вересня, у Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1. Про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

2. Про хід виконання постанов Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 року № 862 ,,Про державне регулювання цін на лікарські засоби’’, № 863 ,,Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів’’, за Державною програмою ,,Доступні ліки’’ та Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 239 ,,Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну” (із внесеними змінами від 21 червня 2017 року).

3. Про розвиток мережі закладів дошкільної освіти у 2018 році.

детальніше »
24.09.2018 | 16:40

Вирішення питань на Мукачівщині

 
Чергову нараду з керівниками підзвітніх управлінь та відділів райдержадміністрації провів сьогодні, 24 вересня 2018 року, перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. На нараді, зокрема, обговорили питання: стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий  період 2018-2019 років; підготовку доріг до зими; порядок та особливості надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам; проведення інвентаризації Бобовищенської та Кольчинської захисних споруд; порядок та особливості нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; підготовку до етнофестивалю «Бобовищенське гроно». Окрему увагу приділили розгляду питання, щодо недавнього спалаху кору на території Мукачівського району. детальніше »
24.09.2018 | 08:27

Організаційна нарада: ряд важливих питань розглянули в Мукачівській РДА

 

Організаційна нарада відбулася сьогодні, 24 вересня, під керівництвом очільника Мукачівської РДА Сергія Гайдая. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керуючий справами Мукачівської РДА Олександр Чекан, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів, служб та відомств району.

Першим питанням керівник району Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо підготовки закладів освіти, культури (дитячі школи мистецтв) до опалювального сезону. До зимового періоду готують і заклади охорони здоров’я. Керівники відділів та управлінь інформували щодо виконання графіку поставки твердого палива.

детальніше »
21.09.2018 | 13:49

Мукачівщина представлена на Міжнародній туристичній виставці

 

Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур´євроцентр Закарпаття» розпочала свою роботу сьогодні, 21 вересня. Заходи відбуваються в архітектурно-історичному комплексі «Совине гніздо»

Туристичні дні на Закарпатті проводять вже у 18-й раз. Цьогоріч у виставці взяли участь 70 суб’єктів туристичної галузі, серед яких: іноземні туристичні компанії з Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини, туристичні центри з різних областей України, та, звісно, представники туристичної галузі краю.

детальніше »
21.09.2018 | 08:11

Відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС при Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 21 вересня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Участь у роботі комісії взяв заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів.

Комісія розглянула питання щодо запобігання захворюваності на кір та інші інфекційні хвороби в Мукачівському районі.

Передумовою засідання комісії стало позачергове засідання оперативного штабу  ТЕБ та НС, яке відбулося у вівторок, 18 вересня. Оперативний штаб розглянув повідомлення щодо захворюваності учнів Горондянської ЗОШ І-ІІІ ст. на кір.

Згідно листа Мукачівської міськрайонної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр» №955/08-05 від 18.09.2018р., оперативний штаб прийняв рішення рекомендувати адміністрації школи призупинити навчання терміном на 21 день з вівторка, 18 вересня.

детальніше »
20.09.2018 | 14:44

Обавська школа – з оновленим подвір’ям

 

Обавська школа І-ІІ ступенів розпочала новий навчальний рік з впорядкованим подвір’ям. Якщо з моменту відкриття навчального закладу у цьому віддаленому селі пам’ятають нічим не об лаштовану територію, то наразі подвір’я школи викладене бруківкою, передбачене місце для клумб. У школі навчається 222 дітей, яким відтепер буде зручно проводити шкільні свята й урочистості або організувати позакласну роботу.

Хід робіт оглянув очільник району Сергій Гайдай, який наголосив, що впорядкування території школи є однією з важливих складових комфортного та безпечного навчального процесу.

«Найважливіше, що є в житті – це діти, тому й намагаємося створити у кожному навчальному закладі відповідні умови – комфортне та безпечне середовище. Будуємо нові котельні, утеплюємо фасади, замінюємо вікна та двері, впорядковуємо території, - все це для того, щоб учні отримали відповідні умови для успішного навчання, а вчителі – працювали на результат, а не переймалися побутовими незручностями, - зазначив керівник адміністрації Сергій Гайдай»

детальніше »
19.09.2018 | 14:42

Копиновецька школа – з оновленим та утепленим фасадом

 

У Мукачівському районі тривають ремонті роботи в освітніх закладах. На стадії завершення роботи з утеплення та оновлення фасаду Копиновецької ЗОШ І-ІІ ст..

Вікна й двері в освітньому закладі – енергозберігаючі, покрівля також сучасна. Відтак, утеплення фасаду завершує цикл робіт з енергозбереження.

Хід ремонтних робіт оглянув голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

«У школі навчається 147 дітей з 4 населених пунктів, - зазначає очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, - а теплі приміщення, це перш за все, - ефективне енергозбереження. Ремонт фасаду з його утепленням стояв у пріоритеті робіт по освітнім закладам, адже принесе подвійний результат – комфортні умови для дітей й вчителів та економію енергоресурсів»

Зазначимо, Копиновецьку школу відвідують учні з віддалених сіл району: Копинівців, Микулівців, Ростов´ятиці та Щасливого.

 

детальніше »
17.09.2018 | 14:10

Фестиваль «Мелодії родинних сердець» увосьме зібрав таланти Мукачівщини

 

Районний фестиваль «Мелодії родинних сердець» увосьме відбувся у Мукачівському районі. Захід щоразу міняє місце проведення і цього разу співочі родини Мукачівщини презентували свою творчість у клубі села Завидово.

Вітали учасників фестивалю: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, в.о. голови села Завидово Ірина Роман, завідувач відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська.

Ідейна складова фестивалю – це збереження традицій пісенної творчості району, які передаються з роду в рід, а пісні виконуються сімейними колективами. Пісня об’єднує всі покоління, робить родину ще більш згуртованою, вчить долати труднощі.

«Фестиваль родинної творчості незвичайний, по-родинному щирий, бо ми всі – одна родина, - зазначив Сергій Володимирович, - дякую вам за збереження традицій, на науку, що передаєте своїм дітям!»

А зі сцени родинною творчістю вітали:

Маріанна та Анастасія Окс з піснею «Боже, я молюсь за Україну», сестрички Аліна та Сніжана Герц з Лохова, сімейний дует Логай з Горонди, мама та донька Репинці з Визниці, тітка й племінниця Кабацій з Н.Давидкова, добре знаний сімейний дует Галини та Василя Данашевських, у яких часто витупають квартетом з невісткою та донькою, Лілія Немеш з племінницею Маргаритою Волошин, юні таланти - брати Василинці та багато інших чудових родинних колективів.

Особливо вразив гостей фестивалю виступ родинного квінтету, який представила його учасниця – завідувач відділу культури Оксана Кречковська. До складу родинного квінтету увійшли: Анжела Товт, Ольга Кабацій, Юлія Юдіна, Віта Кабацій та Оксана Кречковська. «Чом ти не прийшов» - так називався музичний дарунок для гостей фестивалю.

детальніше »
17.09.2018 | 14:06

Українсько-польськесвято дружби відбулося на Великоберезнянщині

 

День добросусідства України та Польщі провели у суботу, 15 вересня, в районі 127-го прикордонного знаку поблизу с. Лубня Великоберезнянського району.

Останній захід співдружності на українсько-польському кордоні проводили 16 років тому назад. Захід має важливе значення для Закарпаття, адже йдеться не тільки про поглиблення співпраці з сусіднім Підкарпатським воєводством, а й намір відкрити автомобільний пункт пропуску.

В рамках заходу було підписано Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю між Підкарпатським воєводством та Закарпатською обласною державною адміністрацією, Закарпатською обласною радою. Документ своїми підписами скріпили: виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Петро Грицик, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль, голова Підкарпатського сейму Єжи Ципрись.

детальніше »
Усього: 1796
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1796

Новини

Всі новини >>