Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

16.01.14 | 15:06

16 січня, в рамках наради Мукачівської райдержадміністрації, було розглянуто питання реалізації в районі завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в ході якого учасники наради обговорили проміжні результати підготовки та окреслили коло питань, яким слід приділити особливу увагу.

Нарада відбулась за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Золтанівни Біров та членів організаційного комітету із підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Тут було вирішено, що протягом 2014 року в різних закладах Мукачівського району, а особливо в культурних та освітніх проводитимуться тематичні вечори, святкові концерти, вистави, виставки творчості художніх робіт, літературні години, поетичні читання, присвячені творчості Великого Кобзаря. Читачі будуть мати можливість ознайомитися з кращими здобутками сучасної української літератури в контексті відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря. Крім всього вищесказаного, зупинилися також на питанні стану пам’ятників митцю в районі.

 «На виконання завдань і доручень Президента України Віктора Януковича святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка має пройти на високому рівні. До проведення заходів повинні залучитися усі служби, зокрема широке проведення заходів повинно відбутися у закладах освіти і культури. Проведення заходів передусім повинно сприяти вихованню нашої молоді, підростаючого покоління. Тим паче, що 2014 рік оголошено роком Великого Кобзаря Тараса Шевченка». – відмітила Оксана Біров.

В кінці наради, відповідальним виконавцям дано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.