Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.10.18 | 09:47

Прийом громадян у селі В.Визниця

P1440470.JPGВиїзний прийом громадян здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Очільник Мукачівщини поспілкувався з мешканцями сіл Верхньовизницької сільради. Мешканці села Лісарня звернулися до голови адміністрації колективно, адже піднімали питання, важливі для всієї громади. Як зазначив сільський депутат Михайло Кость, перше, що турбує людей – це продовження ремонту дороги Кольчино-Пузняківці.

Автошлях Кольчино-Пузняківці – обласного значення, його ремонт розпочався у минулому році, був продовжений у поточному.

«Дорога Кольчино-Пузняківці обов’язково буде відремонтована, адже вона несе важливе стратегічне значення для розвитку всього району, - зазначає керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - більше того, масштабний проект розвиту дорожньої інфраструктури передбачає будівництво нової лісової дороги, що з’єднає Мукачівщину та Перечинщину, скоротить туристичний шлях до Воєводина на 70 кілометрів.

Розвиток завжди там, де є дорога, - констатує Сергій Володимирович».

P1440450.JPGТакож на дорозі Кольчино-Пузняківці робляться й інші суміжні основному ремонту роботи. Зокрема, за кошти резервного фонду державного бюджету здійснено ремонт містку (трубний перехід). Труба, що була прокладена під дорогою, - за роки використання була замулена та втратила пропуску спроможність. Дощова вода постійно підтоплювала як дорожнє полотно автошляху Кольчино-Пузняківці, так і прилеглі домогосподарства. Наразі мостовий перехід  відновлено та встановлено дві нові труби, діаметром 1 м. кожна.

Також мешканці населених пунктів В.Визницької сільради піднімали й інші питання, як от: проведення мережі Інтернет, встановлення вуличного освітлення, коригування маршруту руху автобусу, відновлення дерев’яного містку, що скорочує шлях до села Кльочки, та інше. Завідувач ДНЗ піднімала питання про придбання твердого інвентарю та меблів, холодильної шафи, а керівник клубу – про необхідність здійснення капітального ремонту будівлі.

Також звучало питання щодо газифікації окремих вулиць села В.Визниця.

Як зазначив голова адміністрації, перш за все, потрібно замовити проектно-кошторисну документацію, яка дасть уявлення про об’єми та вартість робіт.

«Всі дороговартісні проекти можливо реалізувати тільки із залученням коштів держбюджету або альтернативних джерел фінансування, зокрема, урядових програм, - зазначає Сергій Володимирович».

Відтак, більшість питань було роз’яснено під час прийому. Окремі зі звернень залишаються на контролі у керівника Мукачівської РДА до їх вирішення.

Новини

Всі новини >>